Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «Задля підтримки та фізичного розвитку юних криворіжців у Кривому Розі ми зберегли та утримуємо спортивну базу міста. Кращі спортсмени отримують муніципальні стипендії»

  22 Квiтня 2024, 16:00 Поділитися ОФІЦІЙНО

  Самбісти Кривого Рогу 20 квітня змагалися за звання кращих на Чемпіонаті міста з боротьби самбо серед юнаків та дівчат. Участь у змаганнях на спортивному килимі Палацу спорту «Молодість» ДЮСШ №6 взяли майже 50 спортсменів 2008-2009 років народження. За результатами спарингів найбільшу кількість нагород здобули спортсмени з ДЮСШ № 7.

  О

  В умовах воєнного стану змагання проходили із суворим дотриманням правил безпеки.

  Відкрив турнір та привітав учасників голова Ради оборони міста Олександр Вілкул.

  «В умовах війни спортивні заняття для юних криворіжців - це не тільки фізичний розвиток, а й хороше психологічно-емоційне розвантаження. Спілкування з однолітками, заняття з тренерами, участь у змаганнях – все це зміцнює віру у майбутнє. Задля розвитку спортсменів у Кривому Розі ми зберегли та утримуємо спортивну базу міста, яка складається з 11 ДЮСШ, 67 спортивних клубів та міських федерацій, в яких різними видами спорту займається понад 22 тисячі спортсменів. Під час війни найголовніше - безпека як дітей так і тренерів. Тому, у тих закладах, де це можливо, були облаштовані укриття. Там, де їх немає, у разі повітряної тривоги, вихованці ДЮСШ переходять у сховища, розташовані поряд.

  Хочу зазначити, що ми підтримуємо не тільки спортивну базу, а й наших спортсменів. Місто надає велику кількість спортивних стипендій, що додатково стимулює криворіжців займатися спортом та досягати високих результатів», - підкреслив голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.

  У Кривому Розі діють секції з 19 різноманітних видів єдиноборств в них займається понад 6 тисяч спортсменів, 400 з них опановують самбо в 4 дитячо-юнацьких спортивних школах №2,6,7,9 та спортивному клубі «Торнадо».

  Анатолій Кантур, головний суддя змагань сказав: «Ми проводимо останні змагання чемпіонату міста перед літніми канікулами спортсменів. Ці змагання для того, щоб подивитися на спортсменів, які готуються до чемпіонату України у серпні і пройде він у Тернополі. Саме на змаганнях проявляється дух суперництва та жага до Перемоги. Тренування, як то кажуть то тренування, а змагання – це як результат тренувань. Саме на змаганнях спортсмени можуть побачити, над чим треба працювати. Цей вид спорту неабияк загартовує характер, робить людину більш витривалою та сильнішою. Запрошую всіх охочих приєднуватися до самбо».

  За перемогу змагалися спортсмени, які представляли ДЮСШ – № 6, 7, 9 та спортивного клубу «Торнадо». Переможцями серед хлопців стали: Ярослав Яременко ( ДЮСШ№6), Кирило Чижик ( ДЮСШ №6), Олександр Ковальський (ДЮСШ №7), Єгор Коста ( ДЮСШ№7), Костянтин Погасій ( ДЮСШ №7), Леонід Загребельний ( ДЮСШ №6), Володимир Мельников (ДЮСШ №6), Максим Калюжний (ДЮСШ №6). Чемпіонки серед дівчат: Катерина Алєніна (Торнадо), Вероніка Іващенко ( ДЮСШ №7), Маріанна Бовкуш ( ДЮСШ №7), Дар'я Мулюкіна (ДЮСШ №7), Єлизавета Бакшеєва ( ДЮСШ№9). Переможці й призери отримали медалі та дипломи.

  Єгор Коста, вихованець ДЮСШ№ 7 зазначив: «Більше 5 років займаюсь цим видом спорту. За цей час я здобував безліч нагород. Дякую своєму тренеру, який дає мені спортивні настанови та веде до перемоги. Я багато тренуюсь, віддаюсь цьому на всі відсотків і маю чудовий результат».

  Довідково: З початку 2024 року в місті проведено 127 змагань, з яких 63 районного, 52 міського, 10 обласного та 2 всеукраїнського рівнів, в яких взяли участь понад 6 тисяч спортсменів міста. Крім того, дитячо-юнацькими спортивними школами, спортивними клубами та міськими федераціями за видами спорту підготовлено 6 майстрів спорту України міжнародного класу, 4 майстри спорту України, 40 кандидатів у майстри спорту України, 43 спортсмени Ι-го розряду, 558 спортсменів масових розрядів.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #спорт