Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  На відкритому Чемпіонаті міста з вільної боротьби юні криворізькі борці та борчині здобули 80 золотих, срібних та бронзових медалей

  10 Квiтня 2024, 13:00 Поділитися ОФІЦІЙНО

  9 квітня у Кривому Розі на спортивній базі Дитячо-юнацької спортивної школи №2 відбувся Чемпіонат міста з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2011-2012 років народження.

  На відкритому Чемпіонаті міста з вільної боротьби юні криворізькі борці та борчині здобули 80 золотих, срібних та бронзових медалей

  За перемогу змагалися майже 90 спортсменів, які виборювали нагороди у 14 вагових категорій. У Кривому Розі збережені та працюють 10 дитячо-юнацьких спортивних шкіл та 1 приватна футбольна академія «Кривбас» у них займається майже 6 тисяч хлопців та дівчат. Міська влада потурбувалася про безпеку дітей: були облаштовані укриття. Там, де їх немає, у разі повітряної тривоги вихованці ДЮСШ переходять у сховища, розташовані поряд. На відкритті змагань до учасників з вітальним словом звернувся заступник міського голови Сергій Мілютін. Він побажав спортсменам успішних виступів, висловив подяку тренерам за розвиток даного виду спорту у місті та подякував Захисникам і Захисницям за можливість проводити спортивні змагання. 
   
  «Попри складну ситуацію в країні, у місті проводяться спортивні змагання для наших дітей, щоб спортсмени мали змогу здобувати перемоги та показувати свої досягнення. Усі турніри, чемпіонати проводимо з дотриманням  вимог безпеки. Спорт загартовує, мотивує, надає сил, що важливо особливо у цей складний воєнний час. Міська влада та Рада оборони міста підтримує спортсменів. Зокрема, зберігаємо та утримуємо матеріальну спортивну базу, збережена виплата муніципальних спортивних стипендій. У місті працюють всі ДЮСШ, в яких є укриття», - наголосив Сергій Мілютін. 
   
  На сьогоднішній день у Кривому Розі в 19 різноманітних видах єдиноборств займається понад 6 тисяч спортсменів. Вільною боротьбою тренується 155 криворіжців в дитячо-юнацькій спортивній школі №2, з яких 9 вже в цьому році стали переможцями та призерами Всеукраїнських та міжнародних змагань. На Чемпіонаті були представлені вихованці ДЮСШ №2. Розіграли 20 комплектів нагород: 14 вагових (хлопчики), 6 вагових (дівчата). За результатами Чемпіонату: І місць - 20, ІІ місць - 20, ІІІ місць - 40. Тренер ДЮСШ №2, Петро Малиш сказав: «Сьогодні, дійсно, чемпіонат сили та волі. Спортсмени показали майстерність володіння борцівськими прийомами, проявили характер та волю до перемоги. Для юнаків та дівчат  це дуже важливі змагання, адже діти розвиваються та хочуть показувати свої результати. Всі сьогоднішні спортсмени дуже перспективні, мають великі шанси стати чемпіонами. Це так добре, що у місті продовжують працювати багато секцій в ДЮСШ, які діти можуть відвідувати, обравши певний напрям спорту». У Кривому Розі з початку року дитячо-юнацькими спортивними школами, спортивними клубами та міськими федераціями за видами спорту підготовлено 6 майстрів спорту України міжнародного класу, 4 майстри спорту України, 40 кандидатів у майстри спорту України, 43 спортсмени Ι-го розряду, 558 спортсменів масових розрядів.
   
  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #спорт
  • #змагання
  • #боротьба