Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  У Кривому Розі пройшов Чемпіонат міста з плавання серед молоді

  8 Квiтня 2024, 16:00 Поділитися ОФІЦІЙНО

  Змагання проходили з суворим дотриманням правил поведінки під час повітряної тривоги – для безпеки спортсменів коштом міського бюджету в усіх ДЮСШ Кривого Рогу побудовані укриття 4-5 квітня 2024 у Палаці водних видів спорту ДЮСШ №1 понад 150 спортсменів змагалися  за звання кращих у запливах на дистанціях 50, 100, 200, 400, 800 та 1500 метрів, демонструючи свою майстерність у плаванні з вільного стилю, на спині, батерфляї та брасі. У підсумку переможцями у командному заліку стали ДЮСШ №1 (29 медалей), ДЮСШ №6 (21 медаль) та ДЮСШ № 7 (18 медалей).

  У Кривому Розі пройшов Чемпіонат міста з плавання серед молоді

  «У Кривому Розі з початку 2024 року проведено вже понад 100 змагань. Причому участь в них взяли не тільки криворіжці, а й спортсмени з інших міст, там, де немає такої спортивної інфраструктури, забезпеченої укриттями. Хочу зазначити, що ми підтримуємо не тільки спортивну базу, а й наших спортсменів. Місто надає велику кількість спортивних стипендій, що додатково стимулює криворіжців займатися спортом та досягати високих результатів», - сказав Голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул. 
   
  «Як і в спорті, так і в житті, результат забезпечується системою. Міська влада і Рада оборони Кривого Рогу потурбувалися про те, щоб у наших дитячо-юнацьких спортивних школах були облаштовані укриття. Завдяки цьому і діти, і дорослі мають можливість займатися спортом. Всі змагання та тренування проводяться з дотриманням умов безпеки», - сказав заступник міського голови Кривого Рогу Сергій Мілютін. 
   
  Протягом двох днів за перемогу змагалися спортсмени, які представляли відділення плавання п’яти криворізьких ДЮСШ – №1, 2, 6, 7, 10. Олексій Пахомцев, учасник чемпіонату, сказав: «Я займаюся плаванням з 6 років у ДЮСШ №7. До цього чемпіонату я готувався дуже серйозно, з тренером відпрацювали всі техніки. Цей заплив на 400 метрів вільним стилем став для мене контрольним стартом, перевіркою моїх здібностей на змаганнях такого рівня. Попри високий рівень суперників, я зміг покращити свій результат, тож виступом задоволений».
   
  Довідково. У Кривому Розі працюють 11 ДЮСШ (10 комунальних та 1 приватна футбольна академія «Кривбас»), понад 67 спортивних клубів та міських федерацій, в яких різними видами спорту займається понад 22 тисячі спортсменів. 
   
  На сьогоднішній день плаванням займається близько 2 тисячі криворіжців, з якими заняття проводять 34 тренери. Також для ветеранів та членів їхніх родин міська влада надає можливість безкоштовно займатися плаванням в семи комунальних басейнах. У місті з початку 2024 року проведено 114 спортивних змагань, з яких 63 районного, 42 міського, 7 обласного та 2 всеукраїнського рівнів. Участь у них взяли понад 5 тис.
   
  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #змагання
  • #плавання