Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «Розпочинаємо спортивний рік у місті із змагань у оновленому 50-метровому басейні. Зробимо все для того, щоб у юнаків та дівчат були максимальні умови для тренування»

  3 Лютого 2022, 17:39 Поділитися

  Кривий Ріг – спортивний. З 3 по 5 лютого на базі Палацу водних видів спорту «ДЮСШ №1» проходить зимовий чемпіонат Дніпропетровської області з плавання серед юніорів, молоді та дорослих. У представницьких змаганнях беруть участь 130 спортсменів з Дніпра, Кам’янського та Кривого Рогу.

  О

  Зі стартом змагань всіх учасників привітав та побажав високих досягнень та легкої води голова Громадської ради при виконкомі міськради Олександр Вілкул.

  Він підкреслив: «Ми раді приймати у нашому 50-метровому басейні «Богатир» чемпіонат Дніпропетровської області з плавання серед юніорів, молоді та дорослих. Чому чемпіонат проводиться у нас? Тому що, безумовно, сьогодні наш «Богатир» – кращий басейн у Дніпропетровській області. Всього у місті працює 9 басейнів, тобто вся інфраструктура збережена і ми горді тим, що чуємо «легку заздрість» від тренерів, від вихованців з інших міст про те, що сьогодні у Кривому Розі – єдиному місті по всій країні – для дітей, які відвідують дитячо-юнацькі спортивні школи, заняття у секціях безкоштовні. Наприклад, у Дніпрі батьки сплачують за кожну дитину від 3 до 5 тисяч гривень на місяць, незважаючи на те, що вони є вихованцями ДЮСШ.

  У нас є серйозні досягнення з плавання. Адже у цьому найбільшому в місті басейні зростав перший з криворізьких спортсменів, що став олімпійським чемпіоном з плавання ХХІІ Олімпійських ігор – Сергій Фесенко. Я з ним знайомий особисто, адже ми зустрічалися з ним, коли я працював  директором Центрального ГЗК та капітально ремонтував спорткомплекс «Молодість». Переконаний – у нас великі перспективи. Ми зробимо все для того, щоб у юнаків та дівчат були максимальні умови для тренування та вдосконалення своєї майстерності».

  Завдяки підтримці міста, після припинення фінансування з боку держави, у Кривому Розі збережено усі 10 ДЮСШ, успішно працюють 67 спортивних клубів та міських федерацій, в яких різними видами спорту займається понад 25 тисяч спортсменів, а плаванням – понад 2 тис. криворіжців в ДЮСШ №1, 2, 6, 7, 10.

  У місті щороку проводять близько 500 змагань різного рівня, від районних, міських до всеукраїнських та міжнародних. Діти мають чудову можливість розвиватися та удосконалювати свою спортивну підготовку. З міського бюджету виділяються кошти для розвитку спорткомплексів, підтримки юних спортсменів та проведення чемпіонатів.

  Капітально відремонтовані плавальні басейни ДЮСШ №7 та 10, а також басейн ДЮСШ №1. У планах: капітальний ремонт малої чаші Палацу водних видів спорту ДЮСШ №1, що дасть можливість ще більше залучати дітей до навчання їх плаванню та до занять осіб із інвалідністю.

  Михайло Мішин, учасник змагань із міста Кам’янське, сказав: «Займаюсь плаванням 6 років і для мене це – не перший чемпіонат. Сьогодні на довгій дистанції я маю намір показати чудовий результат, адже я довго тренувався. У цьому басейні сприятливі умови, дуже комфортна вода – 24С, і вода «легка», а для перемоги плавцям це важливо».

  У 2021 році у Кривому Розі підготовлено два майстри спорту міжнародного класу, 29 майстрів й 180 кандидатів у майстри спорту України та понад 2 000 спортсменів різних розрядів.

  Не залишає місто без уваги й спортсменів та їх тренерів, що прославляють наше місто на всеукраїнських та міжнародних змаганнях, нагороджуючи щорічними стипендіями за високі спортивні досягнення. За програмою Ю. Вілкула кращі 144 криворіжці отримали щорічні стипендії, з яких 85 спортсменів та 59 тренерів, а 63 вихованці ДЮСШ та спортивних клубів міста отримали відзнаку міського голови.

   

   

   

   

  Теги
  • #басейн
  • #дюсш
  • #кривий ріг
  • #змагання
  • #кривий ріг сьогодні
  • #плавання