Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «На відміну від інших міст, у Кривому Розі не закрито жодного закладу культури, навпаки – місто продовжує їх підтримку та модернізацію»

  2 Лютого 2022, 16:57 Поділитися

  У 2022 році буде реалізовано ще 3 проєкти з розвитку об’єктів культури. Цього року запланований капітальний ремонт фасаду школи мистецтв №2, утеплення будівлі та капітальний ремонт фасаду міського історико-краєзнавчого музею та завершення ремонту фасаду музичної школи №10.

  О

  Наприкінці 2021 на виділені з міського бюджету кошти було проведено ремонт будівлі музичної школи №4. Голова Громадської ради міста Олександр Вілкул провів робочу нараду в закладі, зустрівся з викладачами та учнями.
  «У нас дійсно унікальне місто і це стосується не лише його потужного промислового потенціалу. Кривий Ріг – це єдине місто, у якому за кошти міського бюджету утримується 3 театри,10 палаців культури, 18 шкіл мистецтв. Це художні та музичні школи у яких навчається більше 7 тисяч талановитих дітей.

  Криворіжці дуже часто виграють на конкурсах різних рівнів. Просто тому, що у нас є такі школи мистецтв, а в інших містах вони не збережені. Ми завжди підтримували, підтримуємо і завжди будемо підтримувати нашу культуру! Реалізовано багато проєктів. Цього року буде низка серйозних проєктів, що стосуються нового обладнання та ремонтів», – наголосив Олександр Вілкул.

  Голова Громадської ради зазначив, що за останні роки на поліпшення матеріально-технічної бази мистецьких шкіл, проведення капітальних ремонтів покрівель та приміщень, систем опалення, електричних систем, заміни вікон на металопластикові та придбання спеціального обладнання і музичних інструментів з міського бюджету було спрямовано 14,1 млн грн. 
  За останні роки, окрім ремонту ґанку та вхідної групи, в музичній школі №4 проведено також капітальні ремонти концертного залу, внутрішніх приміщень, системи опалення, здійснено заміну вікон та дверей. 

  «Наш заклад – один з кращих у Дніпропетровській області. У нас навчається 560 учнів. Ми дуже вдячні, що місто підтримує нас та постійно сприяє нашому розвитку. Для забезпечення інклюзивної освіти була зроблена реконструкція ґанку, який обладнали вертикальною підіймальною платформою для можливості підняття наших маломобільних вихованців. Це дуже важливо, бо у нас займаються різні дітки», – поділилася враженням директор закладу Олена Ковальська.

  У Кривому Розі функціонує унікальна система мистецької освіти від початкового до вищого рівня. Це – Криворізький обласний фаховий коледж, факультет мистецтв КДПУ та 18 мистецьких шкіл, в яких навчається близько 7 тисяч дітей.

  На підтримку галузі культури у 2021 році з міського бюджету було виділено 327,9 млн грн. В 2022 фінансування на культуру збільшили на 20%. Кошти спрямовуються на виплату заробітної плати, забезпечення комунальних потреб та утримання 3-х театрів, історико-краєзнавчого музею та його філій, виставочного залу, 46 бібліотек, 10 палаців культури, 3 художніх і 13 музичних шкіл, 2 шкіл мистецтва та 3 комунальних підприємств, проведення близько 40 фестивалів та конкурсів різних жанрів та спрямувань.

   

   

   

   

  Теги
  • #кривий ріг
  • #міськвиконком
  • #кривий ріг сьогодні