Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  «Депутати, від «Слуг народу», все ж таки будьте з нами сьогодні, коли ми отримали платіжки. І не треба перекладати на будь-кого – давайте почнемо з голови!» – автор петиції на захист ФОП

  26 Січня 2022, 15:26 Поділитися

  Дуже емоційним стало обговорення на сьогоднішній сесії криворізької міськради петицій підприємців, які змушені платити величезні суми за тарифами через встановлену Кабміном ціни на газ.

  «Депутати, від «Слуг народу», все ж таки будьте з нами сьогодні, коли ми отримали платіжки

  Виступаючи на сесії, авторка петиції Тетяна Темченко сказала: «Друзі мої, коли ми обирали нашого президента, ми всі вірили – це наш земляк, як і наші депутати від «Слуг народу». Ми всі бігли та голосували. Так будьте ласкаві, будьте разом із нами сьогодні, коли ми отримали платіжки! Ви ж голосували за тарифи на газ. І Кабміном встановлено методику №315, яка встановлює такі коефіцієнти, що сплатити підприємцям тепло сплатити просто нема чим. Товариші, це економіка! Чи не б'ється така економіка! У мене є об'єкт 100 квадратних метра, ми платили минулого року 3,5 тис у цьому 21 тис грн. Нам нема з чого платити. Що ж буде із підприємцями?! Я розумію, що труднощі в економіці нашої країни, яка теж не б'ється з якихось причин, але все ж таки потрібно зобов'язати депутатів моно більшості Верховної Ради від нашого Кривого Рогу, з якими ми робили бізнеси колись – давайте, ви проголосували за уряд, яке підняло ціни на тарифи на газ для ФОПів, винесіть на голосування у Верховній Раді закон щодо компенсації ФОП витрат у зв'язку з зростанням тарифів, який ми понесли і ще понесемо. Якщо цього не станеться, підприємці підуть у тінь, закриватимуться. Підприємства також не виживуть із такими тарифами на газ. Депутати, від «Слуг народу», таки будьте з нами. Ви ж земляки! І не треба звертати на будь-кого. Давайте почнемо з голови!».

  Депутати міськради підтримали петиції підприємців, які вимагають знизити тарифи на газ, який їм продає «Нафтогаз», та тепло, а отже, зупинити зростання цін на товари та послуги.

  Під час обговорення петиції на сесії депутат Вікторія Третяк наголосила: «Як бачимо, простим підприємцям практично неможливо достукатися до Києва, де насправді ухвалюються закони, встановлюються ціни на газ тощо. Напевно тому люди звертаються з петиціями до нас. Від Кривого Рогу, справді, є аж три депутати так званої «монобільшості», яких обрали криворіжці. А саме: Юрій Корявченков, кума його дружини Олена Криворучкіна та кум його брата Володимир Захарченко. Уся ця брава бригада проголосувала за Кабмін, який запровадив ціну на газ для «інших споживачів», а отже, і ФОПів, по 38 тисяч гривень. Їхній же Кабмін встановив 315-ту методику. Тому петиція справді, що називається «за адресою». Вони все це запровадили, і вони можуть скасувати це. Тим більше, вони самі говорили, що «можуть все вирішувати». От і подивимося, як вирішують саме для простих людей», – заявила депутат Вікторія Третяк.

  Теги
  • #кривий ріг
  • #міськвиконком
  • #кривий ріг сьогодні
  • #сесія