Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Заява пресслужби Групи Метінвест: «Компанія Метінвест сумлінно виплачує всі податкові відрахування та діє суворо в рамках українського законодавства»

  3 Лютого 2022, 08:53 Поділитися

  Повідомлення про факти заниження податкових зобов'язань підприємствами Групи Метінвест, які нібито мали місце, не відповідають дійсності. Податкові органи не підтверджують наявність будь-якого податкового боргу у Групи і, більш того, офіційно надали інформацію про його відсутність.

  Заява пресслужби Групи Метінвест: «Компанія Метінвест сумлінно виплачує всі податкові відрахування та діє суворо в рамках українського законодавства»

  Компанії також не було надано інформації про підстави для затвердження, що існує певна недоплата податків у сумі 18 млрд грн. Тільки у 2021 році Група перерахувала до бюджетів усіх рівнів в Україні 52,7 млрд грн податків та зборів, що у 2,4 рази більше, ніж у 2020 році.
   
  Однак, незважаючи на ці факти, на підприємствах Групи було проведено обшуки, скоєні з суттєвими порушеннями законодавства. Зокрема, обшуки були проведені на підставі «дефектної» ухвали суду, в якій не було зазначено терміну його дії, що прямо суперечить нормам Кримінально-процесуального кодексу України.
   
  Обшуки були проведені частково у приміщеннях та за адресами, які не були вказані у судових рішеннях. Правоохоронні органи блокували відеофіксацію слідчих дій з боку адвокатів компанії. Зазначені дії правоохоронних органів суперечать вимогам законодавства України та будуть оскаржені у судовому порядку.
   
  Поведінка правоохоронців виходила за межі правового поля та ймовірно свідчить про те, що справжньою метою організованих обшуків було не виявлення речей чи документів, пов'язаних із розслідуванням, а виключно залякування та утиск бізнесу.

  Теги
  • #кривий ріг
  • #метінвест
  • #кривий ріг сьогодні