У Кривому Розі розпочались міські спортивні ігри серед ветеранів війни та учасників бойових дій й членів їхніх родин - VETERANS FAMILY GAMES Кривий Ріг – 2023

2 Жовтня 2023, 13:00 Поділитися ОФІЦІЙНО

Змагання проходять за ініціативи голови Ради оборони Кривого Рогу Олександра Вілкула. 1 жовтня, у перший день міських змагань, у басейні ДЮСШ №1 пройшли змагання з плавання на дистанціях 50 та 100 метрів вільним стилем. Для участі у змаганнях зареєструвались понад 70 учасників, ветеранів війни.

У Кривому Розі розпочались міські спортивні ігри

Переможцями цих змагань з плавання, посівши І місця стали 17 учасників, всі вони отримали сертифікати на 5 тис. грн, ще 25 учасників отримали цінні подарунки. Серед переможців 7 дітей віком від 6 до 17 років та 2 дружини військових.

Заступник міського голови Сергій Мілютін зазначив: «Кривий Ріг задає стандарт з підтримки ветеранів. Ми першими, в Україні, ще у 2015 році відкрили Центр медичної  реабілітації наших ветеранів. Цього року відкрили Центр «Я-Ветеран» для надання адміністративних послуг ветеранам на базі міського ЦНАПу. Реалізується програма лояльності з надання додаткових знижок для наших ветеранів. Ветерани з Кривого Рогу мають можливість отримати спеціальні картки «Я-Ветеран», наявність яких дають знижки в торговельних мережах, приватних лікарнях тощо. Дуже важливою складовою є психологічна та соціальна підтримка. Ми також розпочали дуже серйозну, потужну програму з підтримки ветеранського спорту. Для міської влади та Ради оборони міста під керівництвом Олександра Вілкула підтримка наших ветеранів та їх родин є одним з найважливіших завдань на сьогодні. Ми маємо розуміти, що живемо в новій реальності, де десятки тисяч наших ветеранів і ще більше повернуться з фронту після нашої Перемоги - й ми вже для них створюємо дуже потужну інфраструктуру».

Учасників змагань привітав заступник командира військової частини 3011 Нацгвардії України, інвалід російсько-української війни І групи, полковник Олександр Пискун. Він сказав: «Місто Кривий Ріг є зразковим містом, що стосується питань - підтримки, допомоги ветеранам та ветеранського спорту. І саме сьогодні, не випадково на честь Дня захисників та захисниці України у місті стартували змагання серед ветеранів війни, учасників бойових дій, членів родин ветеранів Veterans Family Games, які проходитимуть протягом півтора місяця. Кожних вихідних відбуватимуться змагання з різних видів спорту. Бажаю учасникам змагань під час Ігор отримати спортивні перемоги в перегонах та отримати задоволення від змагань!».

Спортивні ігри VETERANS FAMILY GAMES Кривий Ріг – 2023 триватимуть з 1 жовтня по 11 листопада за графіком:

07.10.2023 - веслування на тренажерах;

14.10.2023 – дартс;

21.10.2023 - настільний теніс;

28.10.2023 - волейбол сидячи

04.11.2023– пауерліфтинг;

11.11.2023 – футзал.

Військовослужбовець Ігор Троян розповів, чого він очікує від змагань: «Я беру участь вперше в таких спортивних іграх. Підготовка до змагань проходила дуже ефективно, задоволений, що у місті є така тренувальна база, яка допомагає нам швидко увійти в фізичну форму. Для мене це дуже важливо, бо маю 2 поранення і довго проходив реабілітацію, і ось сьогодні маю змогу показати відмінний результат. Крім того, я задоволений, що сьогодні ми не тільки будемо змагатися, а й гарно проведемо день поспілкувавшись зі своїми побратимами».

Жанна Оцабрик, дружина та дочка військовослужбовців, які зараз воюють під Харковом, взяла участь у змаганнях з плавання на дистанції 50 метрів сказала: «Я беру участь у змаганнях для того, щоб підтримати своїх родичів, мого батька та чоловіка, які зараз боронять нашу державу. Хочу подякувати міській владі та Раді оборони міста за таку можливість, за те що ми можемо в такий час займатися спортом. Таким чином ми підтримуємо наших рідних. Тому я вважаю, що участь в змаганнях це дуже гарна можливість проявити себе як маленький захисник наших захисників».

Переможцями турніру з плавання, посівши І місця стали 17 учасників, всі вони отримали сертифікати на 5 тис. грн, ще 25 учасників отримали цінні подарунки.

Серед переможців 7 дітей віком від 6 до 17 років та 2 дружини військових. Саме Ляпоти Даніл та Артем, Базалук Микола, Глущик Іван, Купира Марія, Вигодін Ілля, Суслов Олексій зайняли І місця, тим самим вони намагалися підтримати свої батьків, які зараз воюють на фронті. Оцабрик Жанна та Паєцик Марія присвятили свою перемогу з плавання на 50 метрів вільним стилем своїм чоловікам.

Серед чоловіків ветеранів війни та учасників бойових дій, переможцями з плавання у запливі на 100 метрів стали:

І місце, Катькін Валерій, Стуженко Василь, Зеленко Євгеній, Пасс Дмитро; ІІ місце, Можиловський Сергій, Саєнко Микола; ІІІ місце Масляненко Сергій, Лучковський Сергій.

В категорії 50 метрів вільним стилем І місце посіли: Лозовий Назар, Катькін Валерій, Зеленко Євгеній, Журавель Роман; ІІ місце: Стуженко Василь, Паєцик Сергій, Масленко Сергій, ІІІ місце: Одинцов Володимир.

КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»