Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  У Кривому Розі відбувся шостий етап міських змагань VETERANS FAMILY GAMES Кривий Ріг – 2023 – визначені найсильніші у паверліфтингу

  6 Листопада 2023, 09:30 Поділитися ОФІЦІЙНО

  Ветеранські спортивні ігри серед ветеранів війни, учасників бойових дій та членів їхніх родин проходять в місті за ініціативи голови Ради оборони Кривого Рогу Олександра Вілкула. До їх участі вже долучилося майже 600 учасників.

  У Кривому Розі відбувся шостий етап міських змагань VETERANS FAMILY GAMES Кривий Ріг – 2023 – визначені найсильніші у паверліфтингу

  VETERANS FAMILY GAMES Кривий Ріг – 2023 стартували 1 жовтня. Вже відбулося 5 етапів змагань - з плавання, веслування на тренажерах, дартсу, настільного тенісу та волейболу сидячі. 4 листопада пройшов передостанній, шостий турнір – з паверліфтингу. 43 учасники, серед яких 9 жінок та 9 дітей, змагалися у силовій - дисципліні жим лежачі.

  «Я пишаюся кожним учасником цих змагань – ви демонструєте силу духу й залізну волю, доводите, що наше місто, наша країна непереможна та незламна на усіх фронтах, як на передовій, так й на спортивній арені. Для міської влади та Ради оборони міста підтримка наших ветеранів, військових та їх родин є одним з найважливіших завдань на сьогодні. Серед всебічної підтримки, яке надає місто, а це й забезпечення військових на передовій, підтримка при необхідному лікуванні, реабілітації, розв'язання соціальних питань, наданні адмінпослуг – окремо приділяємо велику увагу розвитку ветеранського спорту. Мені дуже приємно, що започатковані нами VETERANS FAMILY GAMES Кривий Ріг – 2023 стали популярними у наших ветеранів-захисників та їх родин. Це не лише відновлення та спортивна реабілітація, а й необхідне емоційне розвантаження. Тож зичу всім учасникам змагань отримати задоволення, гарні враження й, звичайно перемоги як у спорті, так й нашої спільної якнайшвидшої ПЕРЕМОГИ над ворогом!».

  Жим лежачи є однією з основних дисциплін у паверліфтинг, це базова силова вправа з вільною вагою, коли спортсмен лягає на спеціальну лавку, опускає гриф до самих грудей і підіймає до повного випрямлення в ліктьовому суглобі. Змагання шостого етапу відбувалися за паралімпійською програмою у кількох групах – жим жінки та діти, жим INVICTUS (Нескорені) та жим серед учасників бойових дій та силових структур.

  «Сьогодні у нашому VETERANS FAMILY GAMES Кривий Ріг – найпотужніший етап, змагання стронгменів. Цей вид спорту відзеркалює силу, витривалість, незламний характер наших героїв-захисників. Я дякую всім, хто організував ці змагання, окремо голові Ради оборони міста Олександру Вілкулу, це його ідея, яка так вдало втілена у Кривому Розі в життя. Наше місто – зразкове у напрямку підтримки наших військових та ветеранів. Запрошую всіх долучатися до нашого руху, реєструватися на змагання та вболівати за учасників», - сказав депутат міськради, заступник командира військової частини 3011 Нацгвардії України, інвалід російсько-української війни Олександр Пискун.

  «Для всіх учасників турніру були створені оптимальні рівні умови, адже багато хлопців-учасників отримали через війну тяжкі поранення, мають обмежені фізичні можливості та інвалідність. Й добре, що задля якісного проведення таких змагань коштом міста була придбана спеціальна паралімпійська лава для жиму. Це допомагає нашим учасникам якісно тренуватися й продемонструвати добрі результати на цьому турнірі.

  Вдячний керівництву міста, Раді обороні Кривого Рогу за допомогу у проведенні змагань та придбанні спеціального спортивного інвентарю, за підтримку наших ветеранів, військових, їх родин», - зазначив ветеран, учасник бойових дій, капітан команди «Нескорені» Валерій Катькін.

  У підсумку змагань найсильнішими (1 місце) визначено 16 силачів, серед яких й четверо дітей. Переможці отримають грошові заохочення, а інші учасники різні цінні подарунки.

  «Приємно, що у Кривому Розі проходять такі ветеранські ігри. Це потрібно й важливо для нас – по-перше – це фізична реабілітація, по-друге – зайняття різноманітними видами спорту, соціалізація, а по-третє – це мені просто подобається й приносить задоволення. Мене сильно підтримує моя родина, яка вболіває й допомагає мені в усьому. Я поставив сьогодні свій особистий рекорд – вижав 125 кг й це просто здорово! Головне у таких турнірах не перемога, а участь, тому запрошую всіх долучатися до нашої спільноти», - поділився враженнями учасник бойових дій, постійний учасник змагань та один із переможців 6 етапу, Назар Лозовий.

  Фінал спортивних ігор VETERANS FAMILY GAMES Кривий Ріг – 2023 відбудеться 11 листопада, тоді пройде турнір з футзалу.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #спорт
  • #змагання
  • #ветерани