Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «У Кривому Розі для зручності Захисників, Захисниць та членів їх родин працює офіс «Я-Ветеран», який надає 570 видів адмінпослуг – а з 1 листопада до їх переліку додається ще й юридична підтримка»

  20 Жовтня 2023, 14:30 Поділитися ОФІЦІЙНО

  У рамках впровадження нової ветеранської політики – політики Героїв 20 жовтня в. о міського голови Юрій Вілкул та Пилип Єпринцев, проректор Донецького державного університету внутрішніх справ – директор Криворізького навчально-наукового інституту підписали Меморандум про співпрацю. Тепер на базі офісу «Я-Ветеран» у Центрі адмінпослуг «Віза» для військових та членів їх родин створено робоче місце для надання юридичних та правових консультацій юристами-викладачами цього учбового закладу.

  Ю

  «Разом з Радою оборони Кривого Рогу робимо все можливе аби наші захисники та їх сім’ї отримували у рідному місті соціальну підтримку та якісні муніципальні послуги. Починаючи з 2014 року, в місті діють комплексні програми підтримки воїнів і членів їх сімей, надається системна допомога нашим військовослужбовцям. Крім того, якісні, доступні та ефективні сервіси для ветеранів та їх родин – пріоритет для нашого міста. Тому, ми пішли далі. У червні відкрили криворізький офіс «Я-Ветеран», який надає 570 видів адміністративних послуг ветеранам та членам їх сімей. І за 5 місяців роботи до офісу звернулось близько 1,5 тис відвідувачів. Враховуючи започаткування в Україні інституції помічників ветеранів, ми прийняли рішення про створення відповідного комунального підприємства «Сервісний центр «Я-Ветеран». 

  В офісі «Я-Ветеран» за принципом «єдиного вікна» надається широкий спектр послуг – соціальних, адміністративних, житлових, земельних, медичних, освітніх, допомога у започаткуванні власної справи, а сьогодні ми започатковуємо проєкт юридичної підтримки Захисників, Захисниць та членів їх родин. Тепер наші військові зможуть отримати кваліфікаційні юридичні та правові консультації в офісі «Я-Ветеран», які надаватимуть юристи – співробітники криворізького навчально-наукового інституту Донецького державного університету внутрішніх справ. Послуга запрацює з 1 листопада», – зазначив Юрій Вілкул.

  Підписання Меморандуму надасть можливість на базі офісу «Я-Ветеран» створити консультаційний пункт, для цього  виділене робоче місце для надання юридичних консультацій ветеранам, учасникам бойових дій, військовослужбовцям, родинам полеглих Захисників та Захисниць України. 

  «Консультації здійснюватимуться нашими досвідченими науково-педагогічними співробітниками за участю здобувачів вищої освіти, юристів-практиків правоохоронних та правозахисних структур. Це потрібно як військовим так і їх родичам, адже спірні питання в юридичній площині не повинні залишатися не вирішеними. Усі бажаючі отримати правову допомогу можуть звертатися до офісу «Я-Ветеран» у Центрі адмінпослуг «Віза» в понеділок, середу, п’ятницю з 08.00 до 12.30 та у вівторок, четвер з 13.00 до 16.30», – підкреслив Пилип Єпринцев, проректор Донецького державного університету внутрішніх справ – директор Криворізького навчально-наукового інституту.

  Нагадуємо, криворізький офіс «Я-Ветеран» працює у Центрі адміністративних послуг «Віза» («Центр Дії») виконкому Криворізької міської ради щоденно з 08.00 до 15.30, крім вихідних. 

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #цнап
  • #віза
  • #ветерани
  • #адмінпослуги
  • #зсу