Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  У Кривому Розі пройшов ІІ етап VETERANS FAMILY GAMES Кривий Ріг − 2023: у змаганнях з веслування на тренажерах взяли участь понад 60 спортсменів

  9 Жовтня 2023, 16:00 Поділитися ОФІЦІЙНО

  За ініціативи голови Ради оборони Кривого Рогу Олександра Вілкула у місті тривають спортивні ігри серед ветеранів війни та учасників бойових дій й членів їхніх родин VETERANS FAMILY GAMES Кривий Ріг − 2023.

  У Кривому Розі пройшов ІІ етап VETERANS FAMILY GAMES Кривий Ріг − 2023: у змаганнях з веслування на тренажерах взяли участь понад 60 спортсменів

  Минулої неділі, 1 жовтня, в Кривому Розі в рамках VETERANS FAMILY GAMES Кривий Ріг − 2023 відбувся перший турнір – з плавання. Переможцями стали 17 учасників, всі вони отримали сертифікати на 5 тис. грн, ще 25 учасників отримали цінні подарунки. Серед переможців – 7 дітей віком від 6 до 17 років та 2 дружини військових. 

  Сьогодні у другому етапі спортивного свята пройшли змагання з веслування на тренажерах у двох видах – спринт (1 хв.) та марафон (4 хв.). 

  «Наші сподівання на ці ігри цілком виправдалися, атмосфера змагань дружня, суперова. Я хочу подякувати голові Ради оборони Кривого Рогу Олександру Вілкулу за  сприяння розвитку ветеранського спорту в нашому місті й запрошую всіх долучатися до наших змагань», – сказав учасник змагань, заступник командира в/ч 3011 Олександр Пискун.

  Ігри VETERANS FAMILY GAMES Кривий Ріг-2023 підтримали наші героїчні ветерани, які раніше у складі Збірної команди України гідно представили Україну і Кривбас на міжнародних змаганнях серед ветеранів INVICTUS GAMES DÜSSELDORF 2023, які проходили в Німеччині – 5 золотих та 3 срібні медалі. А також учасники національних змагань INVICTUS GAMES ЛЬВІВ 2023, з яких криворіжці привезли 13 медалей. За високі досягнення на національних та міжнародних змаганнях ветерани-спортсмени отримають відповіді щорічні стипендії від міської влади Кривого Рогу на суми від 4 тис. грн до 80 тис. грн.

  Заступник міського голови Сергій Мілютін: «Місто активно працює над розбудовою системи комплексної реабілітації, якісної соціалізації та підтримки ветеранів війни та членів їхніх родин. Ігри VETERANS FAMILY GAMES Кривий Ріг-2023 викликали великий інтерес у наших ветеранів-захисників та їх родин. Ми не лише проводимо насичений змагальний цикл, а й організували якісний тренувальний процес із залученням професійних тренерів. Така робота в місті є системною й такі змагання сприяють морально-психологічній та фізичній реабілітації, адаптації до цивільного життя ветеранів та їхніх родин, які у спілкуванні вже обговорюють підготовку до наступних ветеранських спортивних ігор, які у Кривому Розі будуть щорічними».

  Серед переможців другого етапу змагань 27 учасників, у тому числі 7 дітей. Вони отримають по 5 тис. грн. Призери, які зайняли 2 та 3 місця, а також інші учасники отримали різні цінні подарунки.

  Змагання VETERANS FAMILY GAMES Кривий Ріг-2023 триватимуть до 11 листопада ще в таких видах спорту як: дартс, волейбол сидячи, настільний теніс, пауерліфтинг та футзал. Зареєструватися на змагання та отримати графік заходів можна за посиланням.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #спорт
  • #ветерани