Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  У рамках VETERANS FAMILY GAMES Кривий Ріг-2023 відбулись тренування з веслування на тренажерах

  6 Жовтня 2023, 11:00 Поділитися ОФІЦІЙНО

  У ДЮСШ №1 під керівництвом професійного тренера пройшли тренування з веслування на тренажерах, в якому взяли участь близько двадцяти учасників VETERANS FAMILY GAMES - ветерани війни, учасники бойових дій, їхні дружини та діти.

  У рамках VETERANS FAMILY GAMES Кривий Ріг-2023 відбулись тренування з веслування на тренажерах

  В цілому в рамках VETERANS FAMILY GAMES Кривий Ріг-2023 проходять турніри з семи видів спорту: плавання, веслування на тренажерах, настільного тенісу, волейболу сидячи, дартсу, пауерліфтингу та футзалу. В них можуть взяти участь ветерани війни, учасники бойових дій та члени їхніх родин, в т. ч. діти з 10 років. Зареєструватися на змагання та отримати графік заходів можна за посиланням.

  Заступник командира військової частини 3011 Нацгвардії України, інвалід російсько-української війни І групи, полковник Олександр Пискун сказав: «З 1 жовтня по 11 листопада 2023 тривають змагання VETERANS FAMILY GAMES, ініційовані головою Ради оборони Кривого Рогу Олександром Вілкулом. Ми чекаємо другий день змагань, який відбудеться 7 жовтня. Цей день буде присвячений веслуванню на тренажерах. Це найпопулярніший вид змагань серед ветеранів у «Іграх Нескорених». Ми залучаємо родини ветеранів - не лише тих, хто отримав поранення, захворювання, а й всіх військовослужбовців, працівників поліції, ДСНС, аби надати максимум можливостей, щоб вони взяли участь у цих змаганнях. Ігри будуть проходити до 11 листопада, щосуботи. Минулого тижня ми провели змагання з плавання, і я вже бачу, що кількість охочих взяти участь зростає. Головне – ніхто не залишиться без призів, а переможці, які займуть перші місця, отримають грошову нагороду у 5000 грн. Зазначу, що ті, хто не встиг заповнити гугл-форму і хочуть взяти участь у VETERANS FAMILY GAMES, можуть прийти в цей день на місце проведення і зареєструватись тут».

  Микола Кривенко, тренер з академічного веслування сказав: «У зв’язку з повномасштабною війною я вимушений був покинути свій рідний Херсон і наразі я мешкаю у Кривому Розі. Зараз, на запрошення Олександра Вілкула, я готую хлопців до міських змагань з веслування, допомагаю  їм та даю настанови. Крім того, в планах відкриття на базі Клубу юних моряків гуртка з академічного веслування. Для розвитку цього виду спорту Федерація надасть обладнання.  Веслуванням зможуть займатися ветерани, члени їх родин і всі мешканці міста».

  Заступник міського голови Сергій Мілютін зазначив: «Спорт дає дуже потужні можливості для фізичної й психологічної реабілітації наших військових, тому у місті ми започаткували  проведення щорічних VETERANS FAMILY GAMES. Крім того, надаємо людям можливості для тренування. Долучили до підготовки наших спортсменів - ветеранів та їхніх родин - професійних тренерів. До того ж ми ведемо зараз переговори з американськими об'єднаннями ветеранів для того, щоб залучати їх досвід з організації підтримки ветеранів, психологічної та іншої допомоги. Фактично Кривий Ріг задає стандарт того як має виглядати стратегія підтримки ветеранів в Україні». 

  Спортивні ігри VETERANS FAMILY GAMES Кривий Ріг – 2023 триватимуть з 1 жовтня по 11 листопада за графіком:
  07.10.2023 – веслування на тренажерах;
  14.10.2023 – дартс;
  21.10.2023 – настільний теніс;
  28.10.2023 – волейбол сидячи 
  04.11.2023 – пауерліфтинг;
  11.11.2023 – футзал.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #спорт