Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  «Разом переможемо!» – у Кривому Розі стартував ІІІ відбірковий міський етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

  28 Березня 2024, 10:00 Поділитися ОФІЦІЙНО

  У рамках всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» шкільні команди закладів освіти міста протягом березня-квітня будуть змагатися з п'яти видів спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг. За результатами міського етапу найсильніші команди районів міста представлятимуть Кривий Ріг на обласному етапі змагань, який відбудуться в місті Дніпро в травні цього року.

  «Разом переможемо

  Проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» - проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського серед учнів закладів загальної середньої освіти. Головне завдання проєкту - показати, що зі звичайної шкільної команди можна виховати команду майстрів, які будуть підкорювати світові та олімпійські п’єдестали, а також збільшити кількість школярів, які систематично займаються фізичною культурою й ведуть здоровий спосіб життя. 
   
  Відкрив змагання заступник міського голови Сергій Мілютін: «Кривий Ріг – це сила! Кривий Ріг – це сильні люди, сильна молодь, гарні спортсмени. Міська влада та Рада оборони міста роблять все можливе для того, щоб навіть в умовах війни наші діти мали можливість розвиватися, в тому числі займатися спортом. Сьогодні ми проводимо чергові спортивні змагання, в яких наші діти можуть показати, що вони кращі. Ми проводимо заходи, які надають людям можливість перемагати, бо навіть невеличкі спортивні перемоги – це велика складова нашої спільної перемоги над ворогом».
   
  Консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників, Снєгова Лариса розповіла як команди готувалися до змагань: «У грудні 2023 року відбувся І (шкільний) етап – змагання пройшли в закладах загальної середньої освіти міста. Під час цього етапу здійснювався відбір найсильніших учасників та формування шкільних команд. Наступний ІІ (районний) етап – змагання проводились серед закладів загальної середньої освіти в межах районів міста. Після результатів на цьому етапі та періоду інтенсивних тренувань були визначено майже 40 команд з п’яти видів спорту, які й візьмуть участь у вже міському III етапі змагань. Сьогодні стартує ІІІ (міський) етап, який триватиме до кінця квітня. Найсильніші команди районів міста будуть виборювати можливість представляти Кривий Ріг на обласному етапі, який пройде у Дніпрі вже в травні, де вони будуть змагатися за першість та вихід на всеукраїнський рівень». 
   
  «Я займаюся баскетболом 2 роки, мені подобається. Коли наша команда дізналася про ці змагання то одразу захотіли взяти участь. Ми тренувалися, практично щодня, дякуємо нашому вчителю, який давав нам настанови та вірив в нас. У нас дуже сильна команда всі хлопці молодці», - сказав учасник змагань з баскетболу Микола Шаповалов, учень криворізького ліцею «Кредо».  
   
  Всі етапи шкільних змагань проходили неодмінно з дотриманням вимог безпеки. Наразі у Кривому Розі в закладах освіти та культури вже створено понад 200 укриттів. Також працюють всі 10 комунальних ДЮСШ, де відбуваються тренування спортсменів та проводяться змагання. Так з початку 2024 року в місті проведено понад 40 змагань, міського, обласного та всеукраїнського рівнів.
   
  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #спорт