Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «У Кривому Розі, навіть в умовах воєнного стану, хлопці та дівчата мають можливість займатися улюбленими видами спорту у секціях та гуртках у 10 комунальних ДЮСШ та спортивній школі ФК «Кривбас»

  19 Жовтня 2023, 16:00 Поділитися ОФІЦІЙНО

  На сьогодні ДЮСШ відвідують близько 5 тисяч дітей. Юні спортсмени займаються 30 видами спорту, з яких 20 є олімпійськими, а 8 - неолімпійськими видами спорту.

  Ю

  19 жовтня в.о. міського голови Юрій Вілкул провів виїзну робочу нараду з організації діяльності комунальних ДЮСШ в умовах воєнного стану та проконтролював хід ремонту спортивного залу у дитячо-юнацької спортивної школи №4. У ДЮСШ №4 займається 320 дітей. Гордістю школи є відділення гандболу, 20 вихованок якого входять до жіночої команди з гандболу «ДонДУВС – ДЮСШ №4», яка в чемпіонаті України сезону 2022-2023 років посіла 1 місце у Вищій лізі, а в сезоні 2023-2024 років грає у Суперлізі. Дуже важливо для підготовки спортсменів мати хороший спортивний зал із професійним покриттям і цьогоріч з міського бюджету були виділені кошти на ремонт спортзалу. 

  Юрій Вілкул сказав: «Не зважаючи на складнощі воєнного стану, ми зберігаємо мережу комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл, тренерський склад, знаходимо ресурс для підтримки та оновлення матеріальної бази закладів. Діти мають розвиватися, і не тільки інтелектуально, але й фізично, тому спорт - необхідний! Тим більше зараз - це ще й один із видів емоційного розвантаження. Безумовно, безпека дітей - найголовніше, а тому проведена велика робота з облаштування укриттів. Вони розташовані безпосередньо у спортивних школах, або у кроковій доступності від закладу. Завдяки цьому маємо можливість проводити змагання. З початку 2023 року у місті пройшло 167 змагань різного рівня. Крім того, зараз на базі спортивних закладів тренуються й змагаються ветерани війни та учасники бойових дій й членів їхніх родин, які беруть участь у міських спортивних іграх «VETERANS FAMILY GAMES Кривий Ріг-2023». Також, навесні у місті  реалізований проєкт «Активні парки – локації здорової України». Для криворіжців було облаштовано 9  майданчиків для спортивного відпочинку».  

  Будівельники вже зробили майже 90% робіт. Завершили електромонтажні роботи, замінивши повністю освітлення залу. У спортзалі відремонтували та пофарбували стіни і стелю, у фойє балкону уклали керамічну плитки на підлогу, поґрунтували та пофарбували стелю та стіни, зробили облицювання віконних укосів. Залишилось пофарбувати підлогу та зробити розмітку. Всі ремонтні роботи планується завершити до початку листопада.

  «З березня ми повернулися до очного режиму роботи. Ми та наші вихованці дуже раді, що тренування відбуваються у звичному режимі, за це вдячні військовим, керівництву міста та Раді оборони Кривого Рогу. На сьогодні у 27 групах нашого ДЮСШ навчається 320 вихованців, серед них – 7 внутрішньо переміщених осіб. Тренування відбуваються з таких напрямків: гандболу, футболу, тенісу і таїландського боксу «Муей Тай». Для безпечного тренування використовуємо укриття, що розташоване поряд зі спортивною школою. Зараз у процесі ремонт великого ігрового залу на завершення якого чекаємо з нетерпінням», - зазначила  Олена Беліцька,  заступник директора ДЮСШ №4. 

  Міська влада Кривого Рогу не залишає без уваги й спортсменів та їх тренерів, що прославляють місто на всеукраїнських та міжнародних змаганнях – їм вручають муніципальні стипендії за високі спортивні досягнення. За підсумками виступів на міжнародних і всеукраїнських змаганнях, починаючи з 2017 року вже більше 537 криворіжців (314 спортсменів та 223 тренери) отримали стипендії на суму понад 5,6 мільйона гривень.

  У 2023 році також розпочалась виплата стипендій. Вже 23 спортсмена та 6 тренерів відзначені муніципальними стипендіями. Розмір стипендії від 6 до 100 тисяч гривень.

  З початку 2023 року дитячо-юнацькими спортивними школами, спортивними клубами та міськими федераціями за видами спорту підготовлено 4 майстри спорту України міжнародного класу, 15 майстрів спорту України, 143 кандидати України, 119 спортсменів Ι-го розряду, понад 400 спортсменів масових розрядів.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #спорт
  • #школа
  • #ремонт