Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Керівництво Українського фонду соціальних інвестицій дало високу оцінку спільної роботи у Кривому Розі: За роки співпраці Кривий Ріг показав ефективну організацію та системність в роботі

  4 Грудня 2023, 14:00 Поділитися ОФІЦІЙНО

  Кривий Ріг у співпраці з міжнародними партнерами реалізує важливі соціальні проєкти, спрямовані на підтримку мешканців та внутрішніх переселенців. З Українським фондом соціальних інвестицій місто працює з 2019 року, завдяки заслуженій довірі та чітко налагодженій роботі керівництва міста з партнерами, співпраця продовжилася і з початком повномасштабного вторгнення.

  Керівництво Українського фонду соціальних інвестицій дало високу оцінку спільної роботи у Кривому Розі: За роки співпраці Кривий Ріг показав ефективну організацію та системність в роботі

  4 грудня в. о. міського голови Юрій Вілкул провів зустріч з виконавчим директором Українського фонду соціальних інвестицій Андрієм Лактіоновим на якій сторони обговорили напрямки подальшої співпраці.

  Юрій Вілкул подякував УФСІ за довіру та спільну роботу, а також за допомогу, яку Фонд надає криворіжцям та внутрішнім переселенцям у складний воєнний час.

  «Разом з нашими партнерами ми реалізуємо проєкти в галузі медицини. Зокрема, капітально відремонтовано дві амбулаторії у Довгинцівському та Інгулецькому районах, що дозволило покращити умови обслуговування близько 30 тис. криворіжців. Для інфекційної лікарні було придбано медичне обладнання на суму понад 6,2 млн грн. На сьогодні в роботі два проєкти: ремонт кардіологічного відділення у дев’ятій лікарні та ремонт клініко-діагностичної лабораторії інфекційної лікарні №1. Вагомою є допомога УФСІ у напрямку підтримки ВПО. Для розв'язання житлового питання для внутрішньо переміщених осіб, в Інгулецькому районі реконструкцію першого поверху гуртожитку по вул. Каткова та побудовано 17 одно- та двокімнатних квартир, у тому числі дві квартири - для осіб з інвалідністю. Крім того, у листопаді 2022 року ми підписали Меморандуми у рамках яких буде проведена реконструкція будівель за адресами: вул. Кропивницького, 63-А та по вул. Туполєва», - підкреслив Юрій Вілкул.

  На зустрічі представники Українського фонду соціальних інвестицій відзначили роботу криворізької команди. Кривий Ріг є рекордним партнером УФСІ, значна частина коштів була надана для розвитку місту від німецьких партнерів

  Андрій Лактіонов, виконавчий директор Українського фонду соціальних інвестицій сказав: «З вашим містом нас пов’язують теплі та комфортні відносини. За роки співпраці Кривий Ріг показав ефективну організацію та системність в роботі. Фонд, який я представляю, виконує проєкти міжнародно-технічної допомоги й фінансуються вони урядом Німеччини. Бо саме Німеччина є одним з найбільших донорів з допомоги Україні - і у військовій, і у фінансовій, і у соціальній сфері. Завдяки німецькій допомозі ми маємо можливість в Україні відновлювати соціальну структуру. Для нас є дуже важливою співпраця з Кривим Рогом, де ми вже ефективно й успішно відновили декілька амбулаторій первинної медицини, створили житлові об’єкти для переселенців. Наразі, завершується ремонт у двох лікарнях і на наступний рік ми плануємо побудувати два великих об’єкти житла для ВПО. Така кількість наших спільних проєктів уже реалізованих та запланованих, свідчить про плідну співпрацю з міською владою міста».

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг