Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «У Кривому Розі продовжується системна робота з підготовки до можливих блекаутів. У разі потреби містяни зможуть отримати тепло, інтернет, воду у 213 облаштованих Пунктах незламності та обігріву»

  1 Грудня 2023, 13:00 Поділитися ОФІЦІЙНО

  1 грудня в.о. міського голови Юрій Вілкул провів виїзну нараду на одному з Пунктів незламності у Покровському районі щодо їх комплектації та готовності працювати у випадку можливого тривалого відключення світла і тепла.

  Ю

  «Окупанти продовжують завдавати ракетних ударів по всій Україні. Тому, маємо бути максимально готовими до надзвичайних ситуацій. На сьогодні у Кривому Розі вже діють 213 Пунктів незламності. Вони функціонують, переважно, на базі закладів освіти, культури, промислових підприємствах та об’єктах бізнесу. Для тимчасового перебування, під час тривалого відключення електроенергії чи тепла у Пунктах є все необхідне. У Пунктах встановлені генератори, теплові гармати або «буржуйки». Крім питної та технічної води, медичних аптечок, є куточки для дітей, де вони можуть згаяти час за розмальовками, читанням книг, є зони для немовлят, де матусі зможуть нагодувати та переповити дитину. 138 пунктів укомплектовані «Старлінками». В пунктах постійно, за певним графіком, працюють чергові бригади. У випадку настання надзвичайної ситуації до чергувань залучаються представники правоохоронних органів. Важливий аспект - майже у всіх Пунктах незламності, що розташовані у закладах освіти та культури, є укриття», - наголосив Юрій Вілкул.

  У Кривому Розі підготовлено 321 укриття. Для зручності криворіжців по них створено інтерактивну карту. Об'єкти інфраструктури, медицини та соціальної сфери укомплектовані понад 1000 генераторами різної потужності. Проведено роботи з фізичного зміцнення критично важливих об'єктів (підстанцій, ГРС, котелень, кисневих блоків та інших).

  У Покровському районі облаштовано 24 Пункти незламності на базі комунальних установ. Зокрема, 20 - у закладах освіти та  - 4 у закладах культури, а також у відділеннях поліції та промислових підприємствах. Крім того, торгові центри підготували місця для підзарядки гаджетів.

  Андрій Кольчиба, директор криворізької гімназії, сказав: «Облаштований Пункт незламності працює в нашому закладі з грудня 2022 року. Ми можемо прийняти до 60 людей. Завдяки керівництву Кривого Рогу наш Пункт оснащений усім необхідним. Це – дизельний генератор, система супутникового зв’язку Starlink, 2 теплові гармати, ліхтарі, у тому числі, і на сонячних батареях, зарядні пристрої, обігрівачі, засоби гігієни.

  У закладі є тимчасове укриття на 350 чоловік. Проведено поточний ремонт приміщень, замінено світильники та організовано аварійне освітлення, облаштовані 2 санвузли та душова кімната, встановлено вентиляційну систему та підключено безпровідний інтернет, який надасть доступ до мережі користувачам мобільних пристроїв».
   
  У Кривому Розі кожен Пункт територіально розташований так, щоб мешканцям було зручно знайти найближчий Пункт та скористатися усіма можливими послугами. Для цього створена інтерактивна карта Пунктів незламності.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг