Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «Робота дитячих садків – це не тільки важлива допомога для батьків, це можливість для дітей соціальної адаптації, розвитку разом з однолітками та психологічного розвантаження»

  27 Листопада 2023, 10:00 Поділитися ОФІЦІЙНО

  У Кривому Розі, наразі, працює 88 дитячих садочків та відкрито 304 чергові групи.

  О

  Голова Ради оборони міста Олександр Вілкул провів виїзну нараду в одному з дошкільних закладів Покровського району щодо роботи дитячих садків міста в офлайн режимі.

  «У Кривому Розі, задля розширення мережі працюючих в очному режимі дитячих садочків тривають ремонтні роботи укриттів, розташованих у закладах. Важливою умовою є те, щоб це були комфортні приміщення, де діти перебуватимуть у разі небезпеки. Зараз у Кривому Розі працює офлайн вже 304 чергові групи в 88-ми дитячих садках, які відвідують понад 3500 дітей (віком від 3 до 7 років). Ми розуміємо, що дітям потрібна соціалізація. Спілкування з однолітками – на сьогодні дуже важливе. У садочку хлопчики та дівчатка мають можливість разом розвиватися та гратись. Батьки також можуть спокійно працювати, знаючи, що діти задоволені та в безпеці. Підготовка до відновлення роботи закладів освіти відбувається з максимальним врахуванням усіх вимог правил та норм безпеки. До кінця року плануємо, що кількість садочків збільшиться майже до 100. Нагадую, що зараз місця у закладах є, тому батьки можуть звернутися до керівників своїх садочків або до районного відділу освіти та записати дитину до садочку. Можливо, не той, який біля вашого будинку, але порекомендують інший. Дякую всім вихователям та працівникам садочків за роботу в нових умовах та чуйне ставлення до дітей!», - наголосив О. Вілкул.

  Наразі, тривають ремонти укриттів  ще у 14 садочках. У місті робиться усе можливе, щоб якомога більше родин, де є дошкільнята, мали можливість користуватись дитячими садочками. В цілому, у школах, гімназіях, ліцеях, дитячих садках Кривого Рогу  вже облаштовано 192 укриття. А всього ремонти тривають у 34 закладах освіти.

  У Покровському районі в офлайн режимі працює 20 дитячих садочків, де обладнані сховища, діти з решти садочків відвідують укриття у поряд розташованих закладах освіти, всі вони отримали дозвіл від ДСНС.

  Світлана Сівоха, керівник закладу, сказала: «Завдяки міській владі у садочку облаштовано укриття та зроблено ремонт. Воно відповідає вимогам безпеки і тому ми маємо можливість працювати, а малята – відвідувати наш дитячий садок. Укриття розраховане на 50 місць. Проведені електромонтажні роботи із встановленням розеток, акумуляторних світильників, улаштовані санвузли, облаштована система вентиляції та інші роботи. У нашому садочку освітній процес з дітьми здійснюється за змішаною формою навчання. Після закінчення ремонту укриття, у нас відкрито 3 чергові групи для 50 малюків - віком від 3 до 7 років. Заклад відвідують також вихованці інших садочків, де поки немає найпростішого укриття. У середньому приймаємо до 43 дошкільнят щоденно. Також, намагаємось робити так, щоб малеча не сприймала укриття зі страхом та тривогою, тому в ігровій формі цікаво й корисно проводимо час».

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #дитсадок
  • #рада оборони