Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «У Кривому Розі створено та працює вже 200 Пунктів незламності для тимчасового перебування мешканців під час тривалого блекауту - з них 22 в закладах культури»

  14 Листопада 2023, 16:50 Поділитися ОФІЦІЙНО

  14 листопада Голова Ради оборони міста Олександр Вілкул провів виїзну нараду на одному з Пунктів незламності у Металургійному районі щодо їх комплектації та готовності працювати у випадку тривалого відключення світла і тепла. В цілому, Пункти незламності облаштовані в 11 мистецьких школах, 9 палацах культури та двох театрах.

  О

  «Адже минула зима показала, що коли у людей не було світла, Пункт незламності був чи не єдиним місцем, де можна було отримати необхідну допомогу. До Пунктів приходили грітися всі - від малечі до літніх людей. Загалом їх допомогою скористалися 65 тисяч людей. На сьогодні в Кривому Розі вже діють 200 Пунктів незламності. Вони функціонують переважно на базі закладів освіти, культури, промислових підприємствах та об’єктах бізнесу. Від самого початку повномасштабної війни ми постійно працюємо над тим, аби у випадку надзвичайних ситуацій забезпечити у них комфортне та безпечне перебування для криворіжців. Торік їх було 120. Цьогоріч ми розширили мережу і з 1 листопада відкрили, додатково, ще 80 пунктів. Ті пункти, які зараз працюють, обладнані всім необхідним і будемо тільки покращувати роботу в цьому напрямку. У всіх Пунктах, облаштованих у гімназіях, школах, ліцеях, художніх школах, музичних школах, палацах культури є підготовлені укриття. Головне – щоб кожен зміг зігрітися чи підзарядити гаджет, навіть в умовах тривалого знеструмлення. Маємо бути готові до різних ситуацій», - зазначив Олександр Вілкул.

  У Пунктах незламності встановлені генератори, теплові гармати або «буржуйки». Крім питної та технічної води, медичних аптечок, є куточки для дітей, де вони можуть згаяти час за розмальовками, читанням книг, є зони для немовлят, де матусі зможуть нагодувати та переповити дитину. 138 пунктів укомплектовані «Старлінками» - кошти на це були виділені з міського бюджету.

  Оксана Поліщук, директор художньої школи, розповіла: «Наш Пункт незламності працює 24/7, тут є чергові. У закладі облаштовано укриття на 200 осіб. Проведено поточний ремонт приміщення, виконано ремонт електромережі та системи вентиляції. Придбано необхідні меблі та прилади обігріву, термопоти, дизельні генератори, рідке паливо, павербанки та прилад супутникового зв’язку «Старлінк».

  Дізнатися, де розташований найближчий Пункт незламності можна по створеній інтерактивній карті Пунктів незламності.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #рада оборони
  • #пункт незламності