Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «У партнерстві з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Глобального партнерства в галузі освіти (GPE) та благодійним фондом «СпівДія» ввели у роботу ще один сучасний Діджитал-Простір»

  3 Листопада 2023, 10:30 Поділитися ОФІЦІЙНО

  Вже 11-й у нашому місті Діджитал-Простір, а якщо рахувати з навчально-творчими просторами – 27-й.

  О

  Безпечний комфортний простір, оснащений сучасною технікою, з усіма умовами для дистанційного навчання, розпочав роботу на базі однієї з гімназій у Саксаганському районі. З відвідувачами освітнього центру та партнерами проєкту поспілкувався голова Ради оборони міста Олександр Вілкул

  «Війна вплинула на кожного з нас. А, особливо, на дітей. Але спілкуючись з хлопцями та дівчатами, дізнаюсь, що, навіть у такий важкий час вони прагнуть до пізнання чогось нового, хочуть розвиватися. Тому, вкрай важливо надати дітям цю можливість. Ми думаємо на перспективу, створюючи умови для їхнього навчання та виховання. Сьогодні у нашому місті розпочинає роботу вже 11 освітній Діджитал-Простір. Тут є для цього необхідні цифрові пристрої та освітні матеріали, а також для розважальних заходів та для психоемоційного розвантаження. Хлопці та дівчата матимуть можливість заповнити певні прогалини у знаннях та навичках з математики, української мови та предметів початкової школи разом з кваліфікованими педагогами. Особлива увага приділяється дітям з-поміж ВПО та таких, які мають потреби у технічному забезпеченні освітнього процесу. Головне - це безпосереднє спілкування з однолітками! Тому, хочу подякувати міжнародним партнерам, які допомагають нам втілити у життя ось такі чудові проєкти!», - зазначив Олександр Вілкул.

  Цифровий освітній центр функціонуватиме для підтримки дітей шкільного віку, які мають обмежений доступ до дистанційної освіти. У тому числі – із сімей внутрішньо переміщених осіб. Усі заняття проводяться кваліфікованими освітянами на безоплатній основі. Вік дітей від 5 до 17 років.

  Координатор цифрового освітнього центру Олександр Богун сказав: «У Digital центрі можна скористатись такими послугами як: доступ до цифрової освіти, надолуження освітніх втрат та психоемоційна підтримка. Кожна дитина отримує комфортне індивідуальне робоче місце, облаштоване необхідною технікою для дистанційного заняття та розвитку навичок онлайн-навчання. Психологічна допомога надається у формуванні навичок емоційної стійкості з дорослими та дітьми. Після занять у просторі діти стають більш відкриті, спокійні та щасливі. Адже ментори, які тут працюють, використовують комплексний підхід до підтримки психоемоційного стану дитини. Знайти всю інформацію про наш освітній центр можна в телеграм -каналі».

  Заняття в Центрі проходять з понеділка по п’ятницю. З 9.00 до 14.00 – освітні (у групах до 16 дітей), а з 14.00 до 18.00 – психологічні (у вікових групах, не більше 15 дітей).

  Криворізькі школи, гімназії та ліцеї за рівнем та якістю впровадження, освоєння та використання сучасних комп’ютерних технологій - одні з найкращих на Дніпропетровщині. Лише протягом останнього року для забезпечення роботи вчителів, які в умовах воєнного стану, викладають дистанційно, передано у школи більше тисячі ноутбуків. Рада оборони міста, виконком Криворізької міськради у партнерстві з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) реалізували новий освітній проєкт «Лабораторія цифрового розвитку». Дві комп’ютерні лабораторії встановлені на базі Покровського ліцею та гімназії №109. Кривий Ріг є одним із лідерів впровадження освіти онлайн. На базі гімназії №109 створений Центр хмарних технологій, кращі викладачі за напрямками розробили зручні для учнів авторські курси по предметах, які розміщені на освітньому порталі.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #діти
  • #рада оборони