Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  У Кривому Розі, у партнерстві міської влади та БФ «Посмішка ЮА», разом із швейцарським Фондом Terre des hommes буде відкрито 11 «Просторів, дружніх до дитини»

  1 Листопада 2023, 17:10 Поділитися ОФІЦІЙНО

  Серед партнерів проєкту - Фонд Terre des hommes в Україні, Благодійний фонд «Захід Шанс», Благодійний Фонд «Посмішка ЮА», Громадська організація «Світ у Барвах» та Громадська організація «Центр реабілітації та відновлення», за фінансування Фонду Swiss Solidarity та Центру кризи та підтримки Міністерства Європи та закордонних справ Франції/

  У Кривому Розі, у партнерстві міської влади та БФ «Посмішка ЮА», разом із швейцарським Фондом Terre des hommes буде відкрито 11 «Просторів, дружніх до дитини»

  1 листопада простір для відпочинку та розвитку малечі запрацював у Тернівському районі на базі однієї з гімназій. Вітаючи хлопців та дівчат з відкриттям дитячого хабу, в.о. міського голови Юрій Вілкул підкреслив:
   
  «Попри війну діти повинні жити повноцінним життям. Особливо це стосується тих, хто в такому віці відчув біль втрат. У нашому місті освітні заклади та установи соціального напрямку ефективно залучені до роботи з переселенцями. У партнерстві з благодійними фондами, громадськими організаціями втілюємо у життя різноманітні освітні проєкти, спрямовані не лише на розвиток малечі, але й організацію їх змістовного дозвілля. «Простір, дружній до дитини» – це зручне місце, де діти та підлітки можуть з користю і задоволенням проводити час. Відвідувати простір можуть як дітки переселенці так і всі бажаючі. Вкрай важливо, щоб такі дитячі простори стали місцями знайомств та спільних заходів. Також, наші простори допомагають дітям з числа внутрішньо переміщених осіб інтегруватися в нове середовище та більше спілкуватися з місцевими однолітками. Я хочу щиро подякувати нашим партнерам за довіру та підтримку Кривого Рогу. Всього, разом з партнерами у закладах освіти і культури ми вже відкрили 26 просторів  для  відпочинку та розвитку», - зазначив Юрій Вілкул. 
   
  У межах проєкту БФ «Посмішка ЮА» було надано обладнання та методологічні матеріали для проведення позакласних заходів, спортивних та розвивальних ігор, занять, тренінгів. Кабінет обладнано мультимедійним проектором, екраном, портативною колонкою, ноутбуком для фасилітатора, кріслами-мішками, меблями, матом татамі. 
   
  Лариса Сидоренко, супервайзерка проєкту «ProAction» сказала: «Війна краде у наших діточок дитинство. Але,  кожна дитина має бути  щасливою, не зважаючи ні на що! Я хочу подякувати  міській  владі Кривого Рогу, всім, хто бере участь у реалізації  цього  проєкту - «Посмішка ЮА», «Terre des hommes», які  роблять дитячу мрію реальністю!».
   
  Благодійний фонд “Посмішка ЮА” у партнерстві з Фондом Terre des hommes в Україні облаштували сучасний безпечний простір, щоб забезпечити дітям можливість отримати психосоціальну підтримку за міжнародними програмами. Кожен такий  простір матиме необхідне оснащення для проведення занять з психосоціальної підтримки та роботи з дітьми, а також у кожному просторі працюватимуть професійні педагоги-організатори, які допоможуть хлопцям та дівчатам у розвитку та самореалізації.
   
  Євгенія Мазурик, педагог-організатор дитячого простору розповіла: «У просторі значну увагу ми приділяємо всебічному розвитку дітлахів, адже заходи можуть бути не лише цікавими, а й корисними. Тому впевнені, що тут нікому не буде сумно й кожен зможе знайти для себе місце та заняття до душі. Разом з хлопцями та дівчатами виконуємо різноманітні творчі заняття, малюємо та виготовляємо оригінальні поробки. Крім того, є безліч настільних ігор, робимо фізичні вправи, що сприяють згуртуванню колективу. Це безпечне середовище, в якому буде комфортно провести вільний час із користю. Кількість дітей, які можуть одночасно перебувати на заході до 15 осіб».

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #діти