Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «З 1 листопада у Кривому Розі відкрилися додатково ще 80 нових Пунктів незламності. Всього їх тепер – понад 200»

  2 Листопада 2023, 10:30 Поділитися ОФІЦІЙНО

  Пункти незламності працюють цілодобово, складені графіки чергування працівників. У всіх Пунктах, облаштованих у гімназіях, школах, ліцеях, музичних школах, палацах культури є підготовлені укриття. Вперше цьогоріч відвідувачів прийматимуть Пункти незламності у закладах культури.

  О

  Голова Ради оборони міста Олександр Вілкул підкреслив: «Ворог продовжує атаки на об’єкти енергоінфраструктури і тому маємо готуватися до надзвичайних ситуацій. Це – великий комллекс заходів і крім фізичного захисту критичної інфраструктури дбаємо про те, щоб у мешканців, у разі блекаутів, була можливість зігрітися та зарядити телефони. Торік ми створили 120 Пунктів незпамності. У цьому році розширюємо мережу і додатково відкриваємо ще 80 нових пунктів. 22 нових Пункти незламності створили у закладах культури, 60 – у школах, ліцеях та гімназіях. У них є все необхідне для тривалого перебування як дорослих так і дітей. Це – генератори, теплові пушки, запаси води, медичні аптечки, підзарядки для гаджетів, 138 пунктів укомплектовані «Старлінками» – кошти на це були виділені з міського бюджету. Зима, можливо, буде непростою, але ми вже маємо досвід і разом будемо намагатись подолати всі виклики, які ворог підступно ставить перед нами». 

  Загалом, у місті підготовлено понад 200 Пунктів незламності, крім 140 Пунктів у закладах освіти та культури, розгорнуто: 10 – у відділеннях поліції, 5 Пунктів – на базі промислових підприємств і 46 пунктів обігріву та підзарядки гаджетів – в об’єктах бізнесу (торгівля, ресторанне господарство, відділення «Нової пошти»).

  Вікторія Ткаченко, директор музичної школи №10, зазначила: «Завдяки підтримці міста у нашому закладі проведена дуже велика робота з комплектації Пункту незламності. Акцент зроблено на автономності – автономні станції, павербанки, освітлення. Безумовно, підключені генератори: один на укриття, один на Пункт незламності і, взагалі, увесь заклад. Наш Пункт може прийняти до 40 людей. Але, у разі необхідності, будуть задіяні додаткові площі, до цього ми теж готові».

  Для зручності криворіжців створена інтерактивна карта Пунктів незламності.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #пункт незламності