Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «Кривий Ріг розпочав новий опалювальний сезон. Тепло вже подається до 11 лікарень»

  26 Жовтня 2023, 17:00 Поділитися ОФІЦІЙНО

  Готові до прийому теплоносія заклади освіти, соціальна сфера та багатоквартирні будинки. Підключення залежатиме від погодних умов. В. о. міського голови Юрій Вілкул провів виїзну робочу нараду на базі одного із об’єктів теплогенеруючого підприємства міста стосовно роботи підприємств критичної інфраструктури в умовах воєнного стану.

  Ю

  У рамках підготовки до зими теплопостачальними підприємствами підготовлено 98 котелень, 76 тепло-розподільчих пунктів, замінено понад 8 км теплових мереж, відновлено майже 26,5 км теплової ізоляції та виконано ремонт 29 котлів.

  «Навіть в умовах війни, Кривий Ріг, традиційно, з початку року проводив підготовчі роботи до чергового опалювального сезону. Крім того, маючи досвід минулого року, коли критична інфраструктура працювала в умовах блекаутів, ми забезпечили генераторами об’єкти комунальної «Криворіжтепломережі». Роботи дуже багато і дрібниць у нас немає. Фактично, опалювальний сезон стартував - вже 11 котелень подають тепло до лікарень нашого міста. Всі інші котельні – готові, наповнені водою, під тиском вода і коли, згідно діючого законодавства, середньодобова температура  зовнішнього повітря  три доби поспіль  буде  менше плюс 8 градусів то котельні  включатимуться»,- підкреслив Юрій Вілкул.

  У Кривому Розі комплексно підходять до зміцнення міської інфраструктури та підготовки до зими. На об'єктах інфраструктури (лікарні, дитячі садочки, пункти незламності, об’єкти водоканалу та інші заклади) встановлено понад 1000 генераторів різної потужності. Як і торік, у кожному районі працюватимуть Пункти незламності - їх чисельність буде збільшено. Якщо минулого року працювало 120 пунктів, то зараз готуються до роботи більше 200 Пунктів.

  Також, ведеться підготовка зимової спецтехніки, посипкового матеріалу, створений резерв з палива для генераторів та багато іншого.
  У цьому році було закуплено та встановлено ще 21 генератор на об’єктах тепловодопостачання, для того, щоб у випадку аварійних відключень електрики все більша кількість користувачів продовжували отримувати житлово-комунальні послуги. До кінця року планується придбати ще 9. У 2023 році для теплопідприємств було придбано 45 генераторних установок.

  Олександр Єрін, головний інженер КП «Криворіжтепломережа» сказав: «Котельня на житломасиві Інгулець обслуговує 164 житлових будинка, 4 лікарні, 8 дошкільних навчальних закладів, 8 шкіл та 2 спортивні заклади. Котельня готова до зими і, за умови відповідної температури зовнішнього повітря, підприємство «Криворіжтепломережа» розпочне опалювальний сезон. Час на запуск даної котельні - приблизно одна доба. І вже через добу тепло з’явиться на житломасиві Інгулець. Резервне електроживлення мають всі котельні за винятком котельні, що забезпечуються електропостачанням по шість тисяч Вольт. Але і це питання, наразі, вирішується».

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #пункт незламності