Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «У Кривому Розі майже вдвічі буде розширена мережа Пунктів незламності. З 1 листопада відкриваємо додатково 80 Пунктів, всього буде понад 200 - з них 140 у закладах освіти та культури»

  25 Жовтня 2023, 10:00 Поділитися ОФІЦІЙНО

  Міська влада та Рада оборони Кривого Рогу продовжує посилювати готовність критичної інфраструктури та працює над розгортанням Пунктів незламності та обігріву на випадок тривалих відключень енергії. На об'єктах інфраструктури (лікарні, дитячі садочки, Пункти незламності, об’єкти водоканалу та інші заклади) встановлено більше 1000 генераторів різної потужності та створений резерв з палива для них. Триває велика робота й з фізичного захисту об'єктів критичної інфраструктури.

  О

  24 жовтня голова Ради оборони міста Олександр Вілкул провів робочу нараду на базі одного із закладів культури щодо організації діяльності та комплектації Пунктів незламності.

  «Враховуючи досвід минулої зими, коли через ворожі атаки на енергоінфраструктуру по 4 години, а то й більше, не було світла - ми вже з літа розпочали посилено готуватися до можливих блекаутів. Робимо додаткові механічні укріплення – біг-беги, габіони, мішки з піском для підстанцій, котелень, насосних, кисневих блоків лікарень тощо. Взагалі, це - величезний комплекс робіт, що включає також і облаштування Пунктів незламності. Торік їх було 120. Зараз ми розширюємо мережу і 1 листопада відкриваємо додатково 80 Пунктів незламності, всього буде понад 200. 118 - у школах, ліцеях та гімназіях, 22 - у закладах культури, 10 - у відділеннях поліції, 5 Пунктів - на базі промислових підприємств і 46 пунктів обігріву та підзарядки гаджетів - в об’єктах бізнесу (торгівля, ресторанне господарство, відділення «Нової Пошти»).

  58 Пунктів незламності, які працювали минулої зими у закладах освіти та культури, обладнані системами супутникового інтернету «Старлінк» із додатковим обладнанням для сталої роботи від генераторів. Цьогоріч з міського бюджету виділили кошти на придбання «Старлінків» для ще понад 80 Пунктів незламності у закладах освіти та культури. Триває процедура закупівель. Всі ми сподіваємося, що користуватися Пунктами незламності доведеться якнайрідше, дай Бог взагалі не доведеться, але ми повинні бути готові до будь-якого розвитку подій», - сказав Олександр Вілкул.

  На кожному пункті, підготовленому у закладах культури та освіти, встановлені генератори, теплові гармати, медичні аптечки, передбачені куточки для матерів та дитини. Пункти працюють цілодобово, вже складено графіки чергування працівників. Важливий аспект - у всіх Пунктах незламності, що розташовані у закладах освіти та культури є укриття. Вони або вже підготовлені, або ж роботи на завершальному етапі - кошти були виділені з міського бюджету.
  У палаці культури «Мистецький», у якому буде розгорнуто Пункт укриття, саме зараз тривають ремонтні роботи з облаштування сховища, яке розраховане на 150 місць.

  Кожен Пункт територіально розташований так, щоб мешканцям було зручно знайти найближчий Пункт та скористатися його послугами. Ознайомитися із переліком Пунктів Незламності криворіжці зможуть скориставшись спеціально розробленою інтерактивною картою - наразі карта оновлюється, нові Пункти будуть поступово додані з 1 листопада.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #пункт незламності