Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «Продовжуємо системну роботу з підтримки малого та середнього бізнесу»

  24 Жовтня 2023, 16:00 Поділитися ОФІЦІЙНО

  Головною державною грантовою програмою для стимулювання бізнесу в умовах війни є урядовий проєкт «єРобота», що включає програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу «Власна справа», грантів на створення й розвиток переробних підприємств «Новий рівень». Із переможцями грантової програми, які отримали кошти та вже проводять підприємницьку діяльність у Довгинцівському районі, поспілкувався в. о. міського голови Юрій Вілкул.

  Ю

  Міська влада Кривого Рогу у партнерстві з Центром зайнятості та Ощадбанком проводять з суб’єктами господарювання зустрічі та семінари щодо можливості участі в грантових програмах, у ході яких надаються роз’яснення та консультаційна підтримка у форматі супроводу від написання гранту до його захисту.

  «Ми проводимо системну роботу з підтримки малого та середнього бізнесу і це має свій результат – за державною програмою 62 суб’єкта господарювання отримали гранти на ведення господарської діяльності на суму майже 30 млн грн. Ми прагнемо допомогти підприємцям, щоб до Кривого Рогу залучалися ресурси для розвитку місцевого бізнесу, створювалися нові робочі місця. У цьому році   вже створено майже 200 робочих місць. Крім того, зараз особлива увага приділяється ветеранам та учасникам бойових дій, які повертаються до цивільного життя. У місті для зручності Захисників, Захисниць та членів їх родин працює офіс «Я-Ветеран», який надає понад 570 видів адмінпослуг і серед них є реєстрація ветеранів та членів їх сімей для отримання практичної офлайн допомоги з подання заявки на грант із започаткування та розвитку власного бізнесу. Криворізькі підприємці реалізовують себе у виробництві продуктів харчування, комбікормів, роздрібній торгівлі продовольчих товарів, можуть відкрити об’єкти з надання побутових послуг та закладів ресторанного господарства, спортивні та реабілітаційні центри. Адже, у цей надзвичайно складний час, людям потрібна робота та розвиток і саме на це спрямовані грантові програми», - зазначив Ю.Вілкул.

  Очільник міста зустрівся з двома цьогорічними переможцями грантової програми, які отримали грантову підтримку (сума до 250 тис грн) на розвиток власного бізнесу:

  Масажист-реабілітолог Арман Бадалян з 2020 року зареєструвався як підприємець та відкрив свій масажний кабінет. Згодом відкрив ще реабілітаційний центр «Kinezio». У 2023 році, незважаючи на ризики ведення власного бізнесу під час воєнного стану, відкрив ще один реабілітаційний центр. Як розповіла адміністратор Карина, коли вони дізналися про початок дії державної програми «єРобота», вирішили взяти участь у конкурсі і після успішного захисту своєї бізнес - ідеї отримали підтвердження про грантову підтримку. За ці кошти  придбано тренажер та лавку для кінезіотерапії, гіперекстензію регульовану та меблі для приміщення, що дозволило розширити можливості центру. Крім того, створено 2 робочих місця. «На сьогодні у новому центрі працює 9 співробітників, серед них -практикуючі лікарі, масажисти та консультанти. Наші лікарі надають послуги для всіх вікових категорій. У нас можна отримати консультації реабілітолога, невролога, нейрохірурга, ортопеда-травматолога. Крім того, надаємо лікувальні процедури: акупунктура, ударно-хвильова терапія, ультразвук, лікувальні блокади та різні види масажу. Також, у нас є тренування у залі: стретчинг та кінезіо (ЛФК). Хочу зазначити, що наші центри соціально-орієнтовані. Для ветеранів та учасників бойових дій надається знижка на послуги у розмірі 50 %»,- підкреслила Карина, адміністратор центру.

  Приватний підприємець Антон Резвін у 2017 році відкрив спортивний клуб Cross Gym, у 2020 році разом з партнером відкрили ще один заклад. У 2023 році відкрили новий клуб на мікрорайоні «Східний-2».

  «Ми, разом з моїм другом-партнером, дізналися про можливість отримання грантової підтримки від держави у відділі розвитку підприємництва Довгинцівського виконкому. Після успішного захисту своєї бізнес-ідеї  отримали на розвиток власного бізнесу 250 тис грн. На ці кошти ми придбали тренажери для обладнання спортивного клубу та створили 2 робочих місця. На сьогодні у нашому новому спортивному клубі працюють 3 наймані працівники. Тепер у нас на мікрорайоні «Східний-2» функціонує сучасний гарно оснащений спортивний клуб з кафе, в якому мешканці мікрорайону можуть підтримувати свою фізичну форму. Я і мій партнер по бізнесу є учасниками бойових дій, тому вирішили, що ветерани та учасники бойових дій будуть безкоштовно тренуватись у всіх наших спортивних клубах. Крім того, плануємо надавати абонементи 10 дітям з соціально-вразливих верств населення. Також, добре розуміючи, наскільки ворог підступний і що цієї зими можуть бути тривалі відключення світла, ми плануємо відкрити Пункт зарядки та обігріву, щоб наші відвідувачі відчували себе комфортно», - сказав співвласник спортклубів Павло Годь.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #бізнес