Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «Для зручності криворіжців продовжуємо відкривати нові «Пункти незламності» - черговий пункт запрацював у Саксаганському районі. З 1 березня запрацює ще п’ять нових пунктів у закладах освіти» (АДРЕСИ)

  24 Лютого 2023, 13:00 Поділитися

  У місті створені та працюють понад 110 «Пунктів незламності» та пунктів обігріву. З них 52 – у закладах середньої освіти, 11 – у відділеннях поліції. Також на базі супермаркетів, кафе, заправок, відділеннях «Нової Пошти», хостелів працюють більше 50 пунктів обігріву та підзарядки. Під керівництвом Ради оборони міста у Кривому Розі триває робота з розширення мережі «Пунктів незламності» із залученням бізнесу та інших структур.

  О

  Голова Ради оборони міста Олександр Вілкул провів у Саксаганському районі робочу нараду щодо відкриття для криворіжців додаткових «Пунктів незламності». 

  «Ми посилюємо готовність Кривого Рогу до ймовірних тривалих блекаутів, тому вже знаємо, чого чекати від ворога – він воює з мирним населенням. І хоча наші військові відігнали російських окупантів від міста, але існує загроза ракетних ударів. Тому продовжуємо працювати над розширенням мережі «Пунктів незламності», які будуть забезпечені всім необхідним. Зазначу, що «Пунктами незламності» вже скористалося більше 26 тисяч криворіжців. 

  Сьогодні відкриваємо новий пункт у Саксаганському районі. А з 1 березня запрацює ще п’ять пунктів у Тернівському та Металургійному районах. Всі пункти у нас укомплектовані, генераторами та паливом, «буржуйками», подовжувачами для підзарядки телефонів. Також підготовлений запас води і їжі. 40 пунктів вже обладнано системами супутникового інтернету «Старлінк», а в березні плануємо встановити ще 12 «Старлінків». Попри всі труднощі, ворогові нас не здолати», - підкреслив Олександр Вілкул. 

  Новий пункт відкритий у Саксаганському районі в гімназії №120. «Пункт Незламності» облаштований в укритті і сьогодні там проходила виховна година у рамках мистецького марафону «Об’єднані заради перемоги». 

  Крім Саксаганського району нові пункти будуть відкриті у Тернівському районі у гімназії №40 (вул. Сестроріцька, 2Б) гімназії №76 (вул. Брестська, 21) ліцеї №83 (вул. Широка, 15) гімназії №117 (вул. Героїв Маріуполя 9А) та у Металургійному районі у гімназії №103 (вул. Костенка, 23).

  У кожному «Пункті незламності», крім джерел резервного живлення, запасу продуктів, медичних аптечок, акумуляторних ліхтарів є куточки для дітей, де вони можуть згаяти час, є зони для немовлят, де матусі можуть нагодувати та перепеленати дитину, є в наявності суміш та різноманітне дитяче харчування. У пунктах постійно, за певним графіком, працюють бригади по 5-6 чоловік та чергують правоохоронці. У більшості пунктів є укриття, а деякі пункти розташовані в самих укриттях. Там, де укриттів немає, є вказівники як пройти до найближчого сховища. 

  Людмила Клюкач, директорка школи розповіла: «Розуміючи усі ризики, ми відремонтували та обладнали всім необхідним тимчасове укриття, яке розраховане на 150 людей. Завдяки підтримці міста та Ради оборони Кривого Рогу зроблено капітальний ремонт стелі, ремонт систем електроживлення, систему вентиляції та обладнано санітарні кімнати. У нашому «Пункті незламності», який працює цілодобово, встановлено генератор, електрообігрівачі та «буржуйки». У разі потреби відвідувачі мають можливість звернутися до соціального педагога, психолога та отримати емоційне розвантаження у нашій зоні відпочинку. Також зробили запас питної води, у наявності кава, чай, печиво; є окрема кімната для відвідувачів з тваринами».

  Нагадаємо, інформацію про «Пункти незламності» можна переглянути на карті, яку для зручності криворіжців зробили фахівці виконкому, а також на загальнонаціональному сайті.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #пункт незламності
  • #вілкул