Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «У рамках міської комплексної Програми підтримки захисників та захисниць вже майже 140 об’єктів підприємницької діяльності Кривого Рогу надають за карткою «Я-Ветеран» знижки на різноманітні товари та послуги від 5% до 42%»

  23 Жовтня 2023, 12:00 Поділитися ОФІЦІЙНО

  У Кривому Розі діє ефективна система підтримки учасників бойових дій, ветеранів війни та їх родин - від прямої матеріальної допомоги, до сприяння у різних сферах - створенні бізнесу, реабілітації, отриманні пільг, впроваджується інститут «Помічника ветерана». Весь спектр підтримки включає в себе відкритий одним із перших в Україні міський багатофункціональний офіс «Я-Ветеран».

  О

  Один із напрямків роботи – оформлення соціальної картки «Я-Ветеран» для захисників України та членів їх сімей (війни з 2014 року), яка надає можливість на отримання спеціальних адресних знижок при придбанні продовольчих і непродовольчих товарів, отриманні послуг різного спрямування - медичних, побутових, спортивно-розважальних. Вже видано понад 640 карток.

  «Продовжуємо впроваджувати комплексну ветеранську політику у Кривому Розі - політику Героїв. За карткою «Я-Ветеран» в об’єктах бізнесу нашого міста надаються знижки на різноманітні товари та послуги - від 5% до 42% (їх, а також перелік найменувань продукції чи послуг, на які поширюються знижки, визначають самі об’єкти бізнесу, що беруть участь у проєкті). Якщо на старті проєкт мав трохи більше 60 об’єктів-учасників бізнесу міста, то зараз рішенням жовтневого виконкому на 76 об’єктів розширено мережу учасників й наразі вже 138 об’єктів підприємницької діяльності здійснює обслуговування наших захисників за спеціальною соціальною карткою «Я-Ветеран». Це один із напрямків комплексної роботи з підтримки наших ветеранів, захисників та захисниць. І цю роботу буде продовжено», - наголосив голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр ВІлкул.

  «Наразі надійшли пропозиції долучитися до проєкту від KIMS – хімчистки, де здійснюється безкоштовна хімчистка форми ЗСУ. Протягом цього місяця опрацьовуються питання участі у проєкті ще з декількома суб’єктами господарювання. Готуємо проєкт рішення виконкому про розширення кола учасників на засідання виконкому  в листопаді  місяці. На сьогоднішній день споживачами проєкту вже є майже 600 ветеранів та членів  сімей загиблих захисників». – проінформувала начальник управління розвитку підприємництва Ірина Рижкова.

  Нагадаємо, що отримати соціальну картку «Я-Ветеран» можуть захисники  України та члени їх сімей (війни з 2014 року):

  - Учасники війни

  - Учасники бойових дій

  - Особи з інвалідністю внаслідок війни

  - Члени сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни

  - Члени сім’ї загиблого (померлого) захисника чи захисниці, або за відповідними документами їх законні представники.

  Для отримання соціальної картки «Я-Ветеран» необхідно звернутися  до офісу «Я-Ветеран» Центру адміністративних послуг «Віза» («Центр Дії») виконкому Криворізької міської ради (пл. Молодіжна,1) у будні дні з 8.00 до 15.30 та надати необхідні документи (за наявності будь-якого з цих посвідчень):

  - заява з пред’явленням посвідчення учасника війни, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасника бойових дій, члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни та члена сім’ї загиблого (померлого) захисника чи захисниці України, або їх законного представника. Якщо заяву подає довірена особа, то надається належним чином засвідчена нотаріальна довіреність.

  Список об’єктів - а це і магазини, і медичні центри та аптеки, перукарні, ремонтні майстерні, кафе, спортивні клуби міста й розважальні дитячі центри - де можна скористатися карткою та отримати знижки, видається кожному під час отримання картки, а при оновленні списку власник картки отримає їх у електронному вигляді.

  Перелік об’єктів бізнесу, у яких здійснюватиметься обслуговування споживачів проєкту «Я–Ветеран»:

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #ветерани
  • #соціальна програма
  • #цнап