Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «Навіть під час війни маленькі криворіжці мають можливість отримувати дошкільну освіту»

  12 Жовтня 2023, 16:30 Поділитися ОФІЦІЙНО

  З дотриманням норм безпеки продовжуємо відновлювати роботу дитячих садочків - вже відкрито 87 закладів, працює 303 чергові групи, їх відвідують понад 3,5 тисяч малюків.

  О

  «У Кривому Розі, з дотриманням усіх норм безпеки, продовжуємо відновлювати роботу дитячих садочків. Ми, дорослі, добре розуміємо, наскільки наболілим для працюючих батьків є питання на кого залишити вдома свою дитину і чи безпечно буде малечі в садочку. Ситуація в країні напружена, але ми не припиняємо роботу, яку розпочали торік майже з «нуля», це облаштування укриттів, яких до війни фактично не було - ніхто й уявити не міг, що в 21 столітті окупанти бомбитимуть мирні міста і ніхто навіть у проєктах при будівництві їх не передбачав. Тому зараз використовуємо всі наявні можливості, щоб облаштувати сховища. Усі вони обов'язково сертифікуються ДСНС, а працівники садків намагаються зробити так, щоб навіть укриття виглядали для дітей красиво та мирно. Це дало можливість з  цього понеділка  відкрити  додатково ще 8 садочків: 5  - в Покровському, 2  - в Металургійному та 1 - у Довгинцівському районах. Таким чином, вже працює 87 дошкільних закладів. До кінця року плануємо, що кількість садочків збільшиться майже до 100. Крім цього, ремонтуємо укриття ще в 16 центрах позашкільної освіти. В цілому, на облаштування укриттів у 215 закладах освіти з міського бюджету виділено 129 млн грн», - зазначив Олександр Вілкул.

  У Металургійному районі відкрито 16 дитячих садочків, у 12 - обладнані сховища та 4 -відвідують укриття у поруч розташованих закладах освіти, всі вони отримали дозвіл від ДСНС.

  Олександр Вілкул наголосив: «До дитячих садочків приймають всіх діток – обмеження, які діяли з початку, коли садків було мало (тільки діти військовослужбовців і тих, у кого обоє батьків працюють) знято. Зараз місця у закладах є, тому батьки можуть звернутися до керівників своїх садочків або до районного управління освіти та записати  дитину до садочку. Можливо, не той, який біля вашого будинку, але порекомендують інший. Дякую всім вихователям та працівникам садочків за роботу та чуйне ставлення до дітей!». 
  У дитячому садочку, де проводилася нарада, коштом міського бюджету в укритті виконані всі необхідні роботи, починаючи від улаштування вентиляції, виконання електромонтажних робіт до косметичного ремонту.

  «Все зроблено якісно та у визначений термін. Зараз у садочку працюють дві чергові групи, які відвідують дітки віком від 3 до 7 років. У середньому - до 30 дошкільнят щоденно. Ми дуже вдячні керівництву міста та Раді оборони за допомогу і можливість повернутися до улюбленої роботи! З нетерпінням чекали на відновлення виховного процесу у  нашому садочку. Понад рік не бачили своїх вихованців. Зараз надолужуємо прогалини у спілкуванні та вихованні з малечею», - сказала Наталія Нестеренко, в. о. директора дитячого закладу.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #офіційно