Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: У міру можливостей створюємо для криворіжців умови для активного, спортивного відпочинку. Це - не лише корисно для здоров’я, а діє як елемент емоційного розвантаження

  14 Серпня 2023, 15:19 Поділитися

  У Кривому Розі з квітня реалізується проєкт «Активні парки – локації здорової України». Було облаштовано 9 спортивних майданчиків, обладнаних QR-кодами. За допомогою смартфона кожен мешканець може подивитися комплекс вправ, які проводять відомі спортсмени і тренери та самостійно спробувати їх виконати.

  Ю

  На двох локаціях - сквер Військових частин Державної спеціальної служби транспорту (Довгинцівський район) та парк ім. Юрія Гагаріна (Центрально-Міський район) місто організувало роботу координаторів-тренерів з відповідним спортивним інвентарем. 

  Як організована діяльність «активних парків» йшла мова на робочій нараді, яку провів в.о. міського голови Юрій Вілкул у Центрально-Міському районі. 

  «Ми живемо у постійній напрузі. І так вже більш ніж півтора року. Ми допомагаємо нашим захисникам, разом переживаємо та долаємо наслідки ворожих атак, до нас приїздять внутрішні переселенці і ми їм також допомагаємо. Це все потребує сил, психологічне навантаження величезне і на дорослих і, особливо, на дітей. Тож, маємо подбати і про емоційне розвантаження наших мешканців. Саме спорт є одним із таких ефективних способів. У рамках соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» були розроблені фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи для всіх категорій - як дітей, так і дорослих. Протягом травня, червня та липня на 9-ти локаціях проведено 273 заходи. Участь в них взяли більше 8 тисяч жителів», -сказав Ю. Вілкул. 

  Програма тренувань розроблена для всіх верств населення, у тому числі, і людей з інвалідністю, внутрішніх переселенців. Кожен може знайти для себе вправи, які підходять саме йому і допоможуть підтримувати здоровий спосіб життя.

  Майданчики розташовані за адресами: вул.Українська,1; вул. Петра Калнишевського, 19; Миколаївське шосе, 10; вул. Незалежності України, 13; вул. Володимира Бизова, 22; вул. Віталія Матусевича, 49; вул.Захисників Азовсталі, 12 (сквер «Ставки»); сквер Військових частин Державної спеціальної служби транспорту (біля Центру дитячо-юнацької творчості «Дружба»); парк ім. Юрія Гагаріна.

  Тетяна Василенко, голова комітету з фізичної культури та спорту виконкому Центрально-Міської райради сказала: «Щотижня, з 10.00 до 12.00 проводимо роботу локацій. Анонсуємо заходи на сторінці Фейсбук, розміщуємо оголошення безпосередньо  на спортивній локації, тож запрошуємо всіх бажаючих  долучитися до тренувань! У нас вже проводилися майстер-класи, відкриті тренування з різних видів спорту, працюємо  з метою розвивати активну рухову діяльність  у дорослих та малечі». 

  Соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України» входить до загальнонаціональної програми «Здорова Україна». Ще у 2021 році по всій країні було побудовано та відкрито понад 704 майданчиків «Активні парки».

  Юрій Вілкул підкреслив: «Навіть в умовах воєнного стану спортивне життя у місті не зупиняється. З дотриманням правил безпеки працюють 11 дитячо-юнацьких спортивних шкіл (10 комунальних та 1 приватна Академія футбольного клубу Кривбас). У закладах на сьогодні займається більше 4 тисяч спортсменів».

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #офіційно