Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Катриченко: «У 2022 році буде реалізовано ще два великих проєкти із капремонту мереж зовнішнього освітлення по вулицях Січеславській та Електричній, а на дев’яти вулицях вулицях поміняємо енергозатратні світильники на сучасні світлодіодні»

  14 Лютого 2022, 17:13 Поділитися

  Світле місто: у Кривому Розі цього року стартували роботи по заміні зовнішнього освітлення. На одній із центральних автомагістралей Центрально-Міського району від вулиці Купріна до вулиці Кривбасівської проводиться поточний ремонт мереж зовнішнього освітлення. На ділянці протяжністю 2,5 км буде замінено 200 світильників, на сьогодні встановлено вже понад 100 сучасних LED-світильників.

  О

  Заступник міського голови Олександр Катриченко провів виїзну нараду на об’єкті. Він підкреслив: «Продовжуємо міську програму з модернізації зовнішнього освітлення. Проєкт по заміні освітлення по вулиці Купріна, що є в’їзною дорогою до Кривого Рогу, є логічним продовженням реконструкції зовнішнього освітлення по вулиці Калнишевського, Лермонтова, проспекту Миру та багатьох інших проєктів, які ми реалізували, починаючи з 2015 року. В цілому, ми можемо говорити, що у Кривому Розі всі центральні автомагістралі отримали сучасне, якісне світлодіодне освітлення. Буквально торік засяяли по-новому вулиці Едуарда Фукса, Ракітіна, Володимира Великого, Волгоградська. У 2022 році, крім вулиці Купріна плануємо замінити світильники по вулицях Десантній, Електрозаводській, Українській, Ватутіна, Криворіжсталі, Конституційній, Симбірцева, Мусоргського».
  Стосовно капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення, то цьогоріч буде реалізовано два великих проєкти по вулицях Січеславській та Електричній. Всього буде змонтовано 364 світильника, в тому числі, над тротуарами та пішохідними переходами; понад 6,7 км кабельно-провідникової продукції, оновлено 5 шаф керування зовнішнім освітленням. 
  У Кривому Розі всього 57 609 світлоточок. За програмою з модернізації та заміни зовнішнього освітлення вже замінили 28 620 старих світильників та ламп на енергозберігаючі металогалогенні лампи та LED-світильники, ще 28 989 – на ефективні натрієві. Реалізовано 27 великих проєктів з капітального ремонту мереж, ще на 6 вулицях, які не освітлювалися з моменту забудови, змонтоване освітлення. Завдяки встановленню нового, сучасного освітлення з 2015 року в Кривому Розі вулиці, парки та сквери освітлюються й вночі – без переходу в «черговий режим».

  Теги
  • #освітлення
  • #офіційно