Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «Я впевнений, що ми переможемо, Україна переможе і діти якнайшвидше повернуться додому»

  8 Квiтня 2022, 12:59 Поділитися

  Військова адміністрація Кривого Рогу відправляє дітей-сиріт на тимчасове проживання за кордон, подалі від гулу повітряних тривог та страхіття війни.

  О

  В умовах воєнного стану у Кривому Розі налагоджена система евакуації бажаючих виїхати з міста та біженців, які прямують через Кривий Ріг на Захід України та за кордон. Під керівництвом начальника Військової адміністрації Кривого Рогу Олександра Вілкула також відбувається переміщення у безпечні міста дітей соціальних категорій.

  З початку війни Військова адміністрація Кривого Рогу вже евакуювала в Австрію вихованців та співробітників двох Центрів соціально-психологічної реабілітації та Будинок малюка. Вони отримали комфортні умови проживання, харчування та весь необхідний спектр допомоги.

  Наразі влада міста спільно з обласною Військовою адміністрацією, Міністерством закордонних справ та Міністерством соцполітики направило вихованців дитбудинків сімейного типу та дітей з прийомних родин разом з опікунами до Туреччини.

  Ростислав тимчасово переселяється до Туреччини. Хлопець радіє, адже побувати закордоном для нього - давнішня мрія. Ростислав зізнається: таке тимчасове переселення до Туреччини стало і для нього, і для його сестрички приємною несподіванкою. Моря хлопець не бачив відтоді, як росія окупувала український Крим.

  «Місто дбає про дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування. Ми централізовано евакуювали частину таких діток до Австрії. Ми постійно на зв'язку та знаємо, що їм добре. Наразі місто відправляє ще діток до Туреччини. Ми допомагаємо з усіх питань. Я щойно поговорив із дітьми. Я впевнений, що ми переможемо, Україна переможе і вони якнайшвидше повернуться додому», - сказав начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул. Він подякував за допомогу послу України в Австрії Василю Химинцю, який на місці опікується криворізькими дітьми.

   

  Теги
  • #діти
  • #евакуація