Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Переїзд мешканців низки мікрорайонів Центрально-Міського району та «Військового містечка 33» розпочався спокійно

  3 Березня 2022, 10:41 Поділитися

  Сьогодні, за командою ЗСУ, мешканців частини мікрорайонів ЦМ-району та «Військового містечка 33» переміщують до інших районів міста, перш за все, до Покровського та Тернівського. Жителі Всебратського, Макулану, Веселої дачі, Миколаївського шосе, «Цегельного заводу» та «В\М 33» обов’язково мають переїхати в інші місця, через те, що ці мікрорайони знаходяться близько до військових об’єктів.

  Переїзд мешканців низки мікрорайонів Центрально-Міського району та «Військового містечка 33» розпочався спокійно

  Багато людей переїжджають до свої родичів та друзів. Для тих, хто не має змоги розміститися у близьких людей, місто організувало місця в гуртожитках, дитячих садочках та школах. Для переїзду в ці місця Військова адміністрація Кривого Рогу довозить людей безкоштовними дизель-генераторними тролейбусами та мікроавтобусами, тому що комунальні автобуси залучені в інших завданнях з укріплення міста до оборони.

  «Ми живемо в Військовому містечку Довгинцівського району. Ми бачили, що відбувається з житловими будинками, коли ворог обстрілює ракетами та бомбами місця дислокації наших українських військових. Тому, звичайно, в таких умовах краще переїхати до безпечного місця», - сказала мешканка «Військового містечка 33» Тетяна, яка сідала в мікроавтобус разом із сином. «Дуже приємно, що організували транспорт, а по телевізору розповіли звідки виїжджати. Я хотіла поїхати до подруги та до неї вже приїжджають діти. Поїду до школи. Взяла з собою матрац, подушку та книжку. Важливо, що там будуть годувати», - сказала жителька мікрорайону «Цегельний завод» Ольга «Ми їдемо до друзів. Чекаємо на автобус, щоб він нас привіз в Тернівський район, а там вже доберемось до Даманського. Переїжджати треба. Ми бачимо, що було в Харкові сьогодні вночі та в інших містах – це жах, коли падають бомби і страждають мирні люди», - сказала жінка, яка прийшла на пункт збору з чоловіком та двома дітьми. «А я не буду виїжджати, я залишусь», – каже пенсіонер Володимир Петрович. – «Я прийшов допомогти донести речі сусідам. Я живу на першому поверсі, сплю чуйно і недалеко від мене знаходиться сховище. Сподіваюся, що все буде добре».

  Відповідальний за переміщення мешканців «Військового містечка 33» Микола Павлюк зазначив, що: «Люди організовані, паніки немає, ми розповіли, що 10 мікроавтобусів будуть курсувати весь день з 8 до 18 години. Тож всім приходити з ранку не потрібно». Військова адміністрація міста Кривий Ріг просить мешканців, які планують переїхати до учбових закладів брати с собою документи, мобільні телефони с зарядними пристроями, ковдри, подушки та, у кого є, спальні мішки та матраци для розміщення. Харчування буде забезпечено. Єдина проблема – зі спальними місцями, яких нема в такій кількості. Гуртожитки, здебільшого, використовуються наразі за іншими цілями. Тому в гуртожитки, в першу чергу, будуть заселятися родини з маленькими дітьми та особи з інвалідністю.

   

  Теги
  • #евакуація
  • #війна