Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О.Вілкул: «Програму розвитку муніципального транспорту вирішуємо комплексно – разом із придбанням нових тролейбусів, автобусів і трамваїв закуповується спецтехніка для обслуговування та безперебійної роботи на лініях»

  17 Лютого 2022, 17:12 Поділитися

  У місті триває робота з оновлення комунального міського автотранспортного парку. У 2022 році в Кривому Розі буде придбано 15 нових трамваїв та 6 – капітально відремонтовано. Крім оновлення та модернізації автопарку коштом міського бюджету закуплено спеціалізовану універсальну техніку для сталої та безперебійної роботи пасажирського транспорту, зараз придбано ще 4 одиниці спецтехніки.

  О

  Під час робочої поїздки на комунальне підприємство «Швидкісний трамвай» голова Громадської ради при виконкомі міської ради Олександр Вілкул підкреслив: «Після того, як у Кривому Розі – єдиному місті України – було запроваджено безкоштовний проїзд, користування комунальним транспортом у криворіжців значно збільшилося. У Кривому Розі модернізація міської системи комунального транспорту – це цілий комплекс робіт. Вже багато зроблено для того, щоб було доступне зручне транспортне сполучення – придбано нові 62 тролейбуса, 27 автобусів. Одні з перших в Україні впровадили технологію капітально-відновлювальних ремонтів, завдяки якій криворізькі майстри роблять, фактично, на 90% нові машини – на сьогодні на маршрутах працює 42 капітально-відремонтованих тролейбусів і трамваїв. У цьому році як мінімум, а то й більше, буде закуплено 15 нових трамваїв, виконано 6 капремонтів».

  «Крім цього – оновлюємо автопарк спецтехніки для обслуговування комунального транспорту. З її допомогою більш якісно та швидше можна відновлювати рух пасажирського транспорту та покращити оперативне вирішення виробничих питань, які виникають під час перевезення. Для міста це не перше придбання, нещодавно КП «Міський тролейбус» отримало нову спецтехніку для обслуговування контактної мережі тролейбусів. В планах – придбання ще техніки, яка поліпшить перевезення криворіжців», – зазначив О.Вілкул.

  Серед останніх новинок: технологічний транспорт, який використовується у виробничих цілях підрозділів комунального підприємства «Швидкісний трамвай». А саме, Bobcat S530 в комплекті з навісним обладнанням, зварювальний агрегат, самоскид та телескопічний автогідропідйомник. Вся техніка є універсальна і застосовується у більшості аварійних, комплексних та поточних ремонтних роботах трамвайних колій та водогону. Крім того, техніка залучена і для підготовки місць встановлення та установки опор контактної мережі трамвая, для заміни й ремонту кабельної мережі, для виконання вантажно-розвантажувальних робіт та перевезення вантажів.

  «Кожного року, завдяки підтримці міської влади наш автопарк поповнюється спецтехнікою. Придбана техніка необхідна для безперебійної роботи нашого транспорту. Так, новий автогідропідйомник ми застосовуємо для проведення аварійних ремонтних робіт у випадку обриву контактного проводу та елементів підвіски. Також ми зможемо більш оперативно усувати недоліки, для того, щоб поїздки у муніципальному електротранспорті були більш зручні та комфортні» – зазначив Едуард Русанов, головний механік КП «Швидкісний трамвай».

  Нагадаємо, нещодавно транспортники міста для обслуговування контактної мережі тролейбусів отримали: колісний навантажувач з телескопічною стрілою Bobcat T35.130SLP в комплекті з навісним обладнанням, платформу для персоналу, крановий гак, відвал снігоприбиральний та бур з гідравлічним управлінням. Саме за допомогою такої техніки можна виконати низку робіт, розпочинаючи з підготовки місць встановлення та установки опор контактної мережі тролейбуса, обслуговування встановлених електронних табло, до прибирання й розчистки територій від сміття, снігу та для виконання вантажно-розвантажувальних робіт.

   

   

   

  Теги
  • #кривий ріг
  • #міськвиконком