Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Катриченко: «Для допомоги мешканцям багатоповерхівок у Кривому Розі продовжуємо реалізовувати міську програму з оновлення ліфтів – вже замінено 605 одиниць або 20% ліфтів. Лише у 2021 році – 104 фактично нових ліфта, у наступному році – ще 100

  9 Листопада 2021, 16:02 Поділитися

  Місто допомагає мешканцям в утриманні та наведенні ладу в їхніх будинках. У 2021 році на муніципальні програми з підтримки ОСББ, впровадження енергоефективних заходів у житловому фонді передбачено 126,5 млн грн. Одним із достатньо вагомих напрямків цієї комплексної роботи є проведення за рахунок коштів міського бюджету капітальних ремонтів ліфтів.

  О

  В цілому, у Кривому Розі нараховується 3 061 ліфт, їх необхідно поступово замінювати, адже, в першу чергу, мова йде про безпеку жителів. Вирішення цього питання взяла на себе місцева влада.

  Під час чергової робочої поїздки заступник міського голови Олександр Катриченко зустрівся із мешканцями будинку по проспекту Гагаріна, 61 А у якому завдяки міській програмі було відремонтовано ліфт.

  «Ліфти – достатньо складна інженерна конструкція і їх ремонт коштує дуже дорого. Навряд чи мешканці хоча б одного під’їзду змогли зібрати гроші для того, щоб його реконструювати або замінити хоча б кабіну, не говорячи про технічне, електричне та інше обладнання. Тому, декілька років тому була прийнята і працює зараз міська програма з заміни ліфтів. Вже зроблено, по суті, повністю нових 605 ліфтів. Мова йде про заміну всієї конструкції ліфта», – підкреслив Олександр Катриченко.

  Зокрема, виконується заміна кабіни, лебідки, станції керування, канатів та інших основних вузлів зі встановленням сучасного обладнання, яке забезпечує комфортне та безпечне користування ліфтами.

  Директор підприємства, що займається проведенням ремонтів ліфтів Олександр Васильків зазначив: «Передбачено електронне керування системами безпеки, забезпечення комфорту та зручності користування для жителів із обмеженими можливостями, додаткові поручні в кабіні. Використовуються енергозберігаючі технології, що дає економію електроенергії під час їх експлуатації. І ще один важливий момент – встановлюється обладнання для забезпечення безпровідного диспетчерського зв’язку, що унеможливлює розкрадання кабелю зв’язку та тимчасове припинення експлуатації ліфтів».

  Нові ліфти додають затишку та більш естетичного вигляду будинку, а крім того, після капремонту термін їх служби щонайменше 25 років. Підтвердження тому, з 3061 ліфтів протягом одного дня може бути зупинено всього 3-4 ліфта. І то, це ліфти, де необхідно зробити певну профілактику або поточні ремонти. Це найкращий в Україні показник – 0,13%, тоді як середній показник непрацюючих ліфтів в інших містах – до 10%.

  Теги
  • #ремонт
  • #ліфт