Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «У сьогоднішніх умовах людям не під силу дорогі капремонти в своїх багатоповерхівках, тому проводимо капремонти ліфтів у житловому фонді – з початку року вже замінено 70 ліфтів, у роботі ще 34»

  8 Жовтня 2021, 13:17 Поділитися ЦИТАТА

  Голова Громадської ради міста Олександр Вілкул провів виїзну робочу нараду з питань благоустрою міста, зокрема на мікрорайоні Вечірній у Саксаганському районі, де на вул. Космонавтів побудували новий дитячий майданчик, а по вул. Івана Авраменка ввели в експлуатацію після капремонту ліфти у дев’ятиповерхових будинках №10 та 11.

  О

  Кривий Ріг – одне з небагатьох міст, яке виділяє з міського бюджету кошти на капітальні та поточні ремонти ліфтів у багатоповерхівках.

  «У Кривому Розі коштом міського бюджету за останні роки вже виконано капітальний ремонт 575 ліфтів, у тому числі 70 ліфтів з початку 2021 року. Від їх стабільної роботи напряму залежить комфорт та безпека мешканців багатоповерхівок. Фактично будинки зараз є власністю мешканців. Але, враховуючи, що капремонт ліфтів це дуже затратно, і в сьогоднішніх умовах мешканці будинку просто не зможуть знайти такі гроші, адже щоб зробити фактично новий, комфортний і безпечний ліфт необхідно майже мільйон гривень – місто допомагає мешканцям багатоповерхівок проводити такі ремонти. До того ж в Кривому Розі такі складні роботи проводять у стислі терміни, аби не створювати людям незручності. Так, по вулиці І. Авраменка, у будинках №10 та 11 за два з половиною місяці відремонтували й ввели в експлуатацію в цілодобовому режимі два ліфти. На цьому не зупиняємося. Зараз у роботі – ще 34 ліфти», – сказав Олександр Вілкул.

  Під час капітального ремонту ліфта виконується майже повна його заміна зі встановленням сучасного обладнання. Оновлюються: кабіна, підйомний механізм, станція управління, канати та інші основні вузли, встановлюється нова електроніка і елементи освітлення. У нових ліфтах застосовуються енергозберігаючі технології, що дає економію електроенергії при їх експлуатації. Крім того, під час капремонту в ліфтах встановлюється обладнання для забезпечення бездротового диспетчерського зв'язку, що унеможливлює розкрадання кабелю зв'язку.

  «Я мешкаю у цьому будинку вже 40 років. Мені дуже подобається ліфт після капітального ремонту. Ліфт тихо ходить, це дуже подобається – все чудово. Ми, жителі, дуже задоволені, дякуємо місту за допомогу й за таку програму оновлення ліфтів, яку вони створили. Щоб вона й надалі працювала по всіх будинках. У нас у районі, на бульварі Вечірній у багатьох будинках вже замінили ліфти, це комфорт для мешканців», – поділилася враженням від нового ліфту мешканка будинку по вул. Авраменка, 10, Фоломкіна Лідія Олексіївна.

  Незважаючи на непросту економічну ситуацію в країні, в Кривому Розі також збережені і працюють програми підтримки ОСББ. У рамках Об'єднаної програми Вілкула-Павлова з розвитку міста, цього року спрямовано близько 20 млн грн на проведення капітальних ремонтів конструктивних елементів у 24 будинках. Завдяки муніципальній програмі підтримки ОСББ, мешканці міста мають можливість капітально відремонтувати покрівлі своїх будинків, системи централізованого опалення, мережі електропостачання, водопостачання, міжпанельні шви та ліфти. Об'єднання самостійно обирають вид робіт, є замовниками проектно-кошторисної документації та прямими одержувачами бюджетних коштів.

  Також у рамках Об’єднаної програми Вілкула-Павлова у Кривому Розі тривають роботи з благоустрою, встановлюються й сучасні та спортивні майданчики, на яких малеча із задоволенням грається та проводить дозвілля.

  «Тільки з початку цього року встановлено 19 сучасних дитячих майданчиків у всіх районах міста. Дуже приємно, коли й мешканці включаються до наведення ладу та облаштування спільного подвір’я, за що їм велика вдячність», – підкреслив О. Вілкул.

  Довідково. На реалізацію програм, спрямованих на розвиток і утримання житлово-комунального та дорожнього господарства, у 2021 році передбачено майже 1,9 млрд грн. 405,2 млн грн передбачається на благоустрій міста. Ці кошти підуть на заміну освітлення, утримання та ремонти парків, скверів, фонтанів, контейнерних майданчиків, територій загального користування та придбання контейнерних систем, на капітальний ремонт водопровідних та каналізаційних мереж.

   

  Теги
  • #ліфт
  • #майданчик
  • #ремонт