Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Стало відомо, за якими адресами до кінця 2021-го встановлять нові контейнерні майданчики в рамках проєкту «Green city. Комфортний мікрорайон»

  17 Вересня 2021, 16:00 Поділитися

  У рамках об’єднаної програми Вілкула та Павлова реалізовується інноваційний екопроєкт «Green city. Комфортний мікрорайон». Роботи тривають на території всіх районів міста. Восени облаштують 36 сучасних майданчиків для збирання та вивезення побутових відходів. Упродовж літа 2021-го в Покровському, Тернівському та Інгулецькому районах міста їх встановили вже 19. До кінця року в Кривому Розі всього буде 50 таких майданчиків.

  Стало відомо, за якими адресами до кінця 2021-го встановлять нові контейнерні майданчики в рамках проєкту «Green city

  Наразі комплексні роботи ведуться в Інгулецькому районі міста за адресами: вул. Подлєпи, 22; вул. Седнєва, 7; пр-т Перемоги, 30; вул. Збагачувальна, 37.

  Найближчим часом заплановано роботи у дворах будинків по: вул. Йосипа Пачоського, 52; вул. Недєліна, 12; пр-т Перемоги, 41; пр-т Перемоги, 11; вул. Подлєпи, 40; вул. Сонячна, 13.

  Надалі планується виконати благоустрій контейнерних майданчиків в інших районах міста: вул. Генерала Радієвського, 8-9; мкр-н Сонячний, 7; пр-т Гагаріна, 71; вул. Симонова, 1; вул. Героїв АТО, 64; вул. Героїв АТО, 46а; вул. Лермонтова, 16; вул. Кривбасівька, 58а; мкр-н 7-й Зарічний, 21; вул. Миколи Світальського, 1б; вул. Калантая, 20; бульв. Маршала Василевського, 7; вул. Ватутіна, 59; вул. Маршака, 3; вул. 10-ї Гвардійської дивізії, вул. Вартаняна, 36; вул. Героїв Крут, 6; вул. Ухтомського, 30; вул. Гастелло, 70 (квадрат «Д»); вул. Кропивницького, 97, та вул. Сергія Колачевського, 105.

  Комплекс робіт включає: зняття старого асфальту, облаштування спеціальної надміцної основи, укладання двох шарів асфальтобетонного покриття, а також бордюрів, відновлення пішохідних доріжок, освітлення, встановлення камер відеоспостереження за двором.

  Сигнал із камер відеоспостереження надходить на єдиний пульт контролю. Впровадження системи відеоспостереження дозволяє операторові поводження з ТПВ (твердими побутовими відходами), з одного боку, більш ефективно обслуговувати населення, а з іншого — фіксувати, як поводяться жителі. На офіційній сторінці ТОВ «Екоспецтранс» у Facebook вибірково розміщують дані моніторингу відеоспостереження. Зокрема, нещодавно в одному з дописів подано приклад, як по вулиці Колачевського впродовж дня мешканці утворили біля контейнерів купу зі старих меблів, вікон та іншого будівельного сміття.

  Нагадуємо жителям Кривого Рогу про необхідність дотримання культури поводження з відходами. А також повідомляємо, що в місті проводяться рейди для виявлення і притягнення до відповідальності порушників благоустрою та санітарного стану.

  Зазначимо, що інноваційний екопроєкт «Green City. Комфортний мікрорайон» реалізується в рамках стратегії «Сталий зелений розвиток міст», підписаної 2019-го року між Кривим Рогом та ЄБРР. Кривий Ріг системно переходить на сучасний екологічний рівень поводження із твердими побутовими відходами (ТПВ). Готується рішення Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) з надання місту фінансування для будівництва екологічно безпечного комплексу з перероблення твердих побутових відходів. Раніше європейські консультанти ЄБРР відзначили високий рівень підготовки криворізького проєкту будівництва заводу з перероблення побутових відходів.

  Теги
  • #ремонт
  • #будівництво
  • #сміття