Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  К. Павлов привітав будівельників з професійним святом: «Щиро вдячний вам за щоденну копітку працю та безцінний внесок у розбудову міста»

  6 Серпня 2021, 13:24 Поділитися

  У другу неділю серпня працівники будівництва відзначають своє професійне свято – День будівельника. Мер Костянтин Павлов привітав фахівців та ветеранів будівельної галузі й вручив міські відзнаки.

  К

  У Кривому Розі в рамках реалізації Стратегічного плану розвитку міста та Програми капітального будівництва щороку реконструюються та зводяться нові об’єкти, створюються комфортні умови для проживання та належного медичного обслуговування жителів. «Все, що є довкола нас, так чи інакше пов’язано із фахівцями будівельної справи. Постійно у місті реалізуються нові та корисні для криворіжців будівельні проєкти в галузі комунального господарства, транспортної інфраструктури, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту. Ваша діяльність це – реальний внесок в оновлення та покращення нашого рідного міста», – підкреслив Костянтин Павлов. 

  Тільки за останній час проведена велика комплексна робота з модернізації мережі лікувальних закладів. Після реконструкції відвідувачів вже приймають амбулаторії: №2 на мікрорайоні Сонячний, №3 ЦПМСД №7 на вул. Дружби, 2 та амбулаторія ЦПМСД №6 на житловому масиві Карачуни. На завершальній стадії – капремонт головного корпусу інфекційної лікарні та реконструкція сходів і естакади головного корпусу «тисячки».

  Крім того, коштом міського бюджету проведений капітальний ремонт підземного переходу по вул. Лермонтова в Центрально-Міському, капітально відремонтований басейн Палацу водних видів спорту ДЮСШ №1 в Металургійному районі. Також триває капітальний ремонт палацу культури «Мистецький». 

  Олімпіада Фарафонова, голова Криворізької галузевої організації профспілок працівників будівництва та промбудматеріалів зазначила: «У професії «будівельник» працюють люди, які пов’язали своє життя із творчістю. Це – нелегка праця і величезна відповідальність. Адже ми трудимося задля рідного міста і його жителів, адже ми тут живемо і хочемо бачити Кривий Ріг гарним, комфортним та ошатним». 

  Незабаром у Кривому Розі стартує низка освітніх проєктів: будівництво системи водовідведення від школи №101 по вул. Абрикосова та нове будівництво споруди садочка №38 по вул. Кибальчича, 19, тощо. 

  Крім того, планується реконструкція будівлі на проспекті Металургів під центр розвитку креативної економіки та нежитлового приміщення на вул. Івана Сірка під амбулаторію. «Наша спільна мета – разом робити рідний Кривий Ріг ще більш комфортним, затишним та впорядкованим. І я щиро вдячний криворізьким будівельникам за щоденну копітку працю та безцінний внесок у розбудову міста», – зазначив Костянтин Павлов.

  Теги
  • #нагородження
  • #будівництво