Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул вручив нагороди обдарованим криворіжцям: «Завжди підтримаємо ваші прагнення до нових знань, до розвитку вашого потенціалу та реалізації цікавих проєктів»

  10 Грудня 2021, 16:44 Поділитися

  Традиційно, напередодні новорічних свят, Юрій Вілкул вручив міські нагороди 200 юним криворіжцям за спортивні, творчі, інтелектуальні, наукові досягнення, розвиток студентського самоврядування та молодіжного руху. Також, ще 39 кращих спортсменів та їх тренерів отримали традиційну муніципальну стипендію: сертифікати на виплату щорічної стипендії: від 5 тис. грн до 12 тис. грн.

  Ю

  Юрій Вілкул відзначив преміями лауреатів у п'яти номінаціях і трьох вікових категоріях. Серед нагороджених – юнаки та дівчата, які протягом року перемагали на інтелектуальних, культурних та спортивних конкурсах та фестивалях.

  Вітаючи талановитих криворіжців, в. о. міського голови Юрій Вілкул відзначив, що молодь Кривого Рогу – креативна, активна та успішна, розвивається і сміливо заявляє про себе.

  «Кривий Ріг у надійних руках, адже у нас – найкраща молодь. Немає такого напрямку в житті міста, де б ви не були залучені. Разом з вами ми розвиваємо Кривбас. У цьому році 16 переможців конкурсу «Громадський бюджет–2022» це – молодіжні та спортивні проєкти. Крім того, ви є активними учасниками формування Стратегічного плану розвитку міста. Хочу запевнити: ви завжди можете розраховувати на нашу допомогу, завжди підтримаємо ваші прагнення до нових знань, до розвитку вашого потенціалу та реалізації цікавих проєктів та ідей, які робитимуть місто гарним та сучасним», - підкреслив Ю. Вілкул.

  Вероніка Хомуха, лауреатка премії міського голови сказала: «Ми вдячні за підтримку рідного міста! Відзнака міського голови підвищує престиж наших досягнень та заохочує творити, розвиватися, допомагає опановувати нові знання. У цьому році я посіла 1 місце на Всеукраїнському інтерактивному конкурсі-захисті проектів МАН-Юніор Дослідник-2021 у номінації «Астрономія». У цій перемозі є заслуга й мого викладача, якому я дуже вдячна».

  Місто завжди підтримує та заохочує обдаровану молодь. У місті реалізується муніципальна програма «Нова генерація Кривого Рогу». Щороку 60 студентів закладів вищої та фахової передвищої освіти та 8 учнів професійно-технічних навчальних закладів отримують муніципальні стипендії імені Г. Гутовського та О. Поля. 10 молодих науковців і 10 студентів вищих навчальних закладів металургійного спрямування отримують стипендії імені В. Бизова та В. Гурова.

  Теги
  • #нагородження