Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Місто – в допомогу мешканцям. У Кривому Розі завдяки програмі Вілкула-Павлова з підтримки ОСББ виконано більше 200 видів капітальних ремонтів у 170 житлових будинках

  16 Вересня 2021, 14:54 Поділитися ЦИТАТА

  Попри непросту економічну ситуацію в країні, у Кривому Розі збережені та працюють програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). У рамках Об’єднаної програми Ю. Вілкула та К. Павлова з розвитку міста цьогоріч спрямовано близько 20 млн грн на проведення капітального ремонту конструктивних елементів у 24 будинках.

  Місто – в допомогу мешканцям

  Завдяки муніципальній програмі підтримки ОСББ мешканці мають можливість капітально відремонтувати покрівлі своїх будинків, системи централізованого опалення, мережі електропостачання, водопостачання, міжпанельних швів та ліфтів. Об’єднання самостійно обирають вид робіт та є замовниками проєктно-кошторисної документації та прямими одержувачами бюджетних коштів.

  У поточному році 24 ОСББ проводять капремонти конструктивних елементів своїх будинків. Ремонти проводяться на умовах співфінансування. За конкурсним відбором співфінансування ОСББ входить до одного з критеріїв оцінювання. Чим більше відсоток співфінансування ОСББ, тим вищий бал.

  «Для криворіжців програми підтримки власних осель це – реальна можливість зробити свій будинок більш затишним і комфортним. За цей час мешканці міста капітально ремонтували покрівлі, оновлювали міжпанельні шви, системи централізованого опалення та холодного водопостачання, модернізували електричні мережі й електрощитові», – зазначила начальник управління Департаменту розвитку міста Світлана Сереженко.

  Крім того, отримати фінансову підтримку на виконання заходів з енергоефективності об’єднання співвласників багатоквартирного будинку та житлово-будівельні кооперативи можуть з міського бюджету у рамках державної програми «Енергодім», до якої Кривий Ріг приєднався у 2020 році. У рамках програми відшкодовується 10% суми кредиту та відсотків за користування кредитом, залученим ОСББ на виконання заходів з енергоефективності, що входять до пакету «Б» («Комплексний») та передбачають повну термореновацію будинку. Із трьох міст Дніпропетровщини, які долучилися до програми «Енергодім», тільки у Кривому Розі здійснюється компенсація не лише тіла кредиту, але й відсотків за ним.

  Заявку до Фонду Енергоефективності подали 9 ОСББ Кривого Рогу: 6 ОСББ – в Інгулецькому районі, і по 1 – в Тернівському, Металургійному та Покровському районах.

  Довідково: у Кривому Розі створено 788 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Зокрема, у 2021 році розпочало діяльність близько 68 нових ОСББ.

  Теги
  • #ремонт
  • #осбб