Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  К. Павлов: «Капітальні ремонти будуть проведені в 9 закладах освіти, поточні – у більшості шкіл. Створюємо комфортні умови не тільки для навчання юних криворіжців, а й для їх естетичного та фізичного розвитку»

  14 Липня 2021, 11:44 Поділитися

  З міського бюджету щороку виділяються кошти на поточний та капітальний ремонт освітніх закладів. У 2021 році на утримання та розвиток галузі освіти передбачено понад 3,3 млрд грн, а це - 43% бюджету міста. У цьому році заплановано провести капітальні ремонти у 9 навчальних закладах та майже у всіх школах та дитячих садках виконають поточні ремонти. І це попри те, що недофінансування освітньої галузі Кривого Рогу з держбюджету становить понад 65 млн грн.

  К

  Міський голова Костянтин Павлов провів виїзну робочу нараду щодо виконання ремонту в Центрально-Міській гімназії.

  У Центрально-Міській гімназії за останні три роки капітально відремонтували спортивний зал, коштом міського бюджету замінили всі вікна на енергозберігаючі та відремонтували покрівлю. Наразі тривають ремонтні роботи у актовому залі гімназії.

  «Ми продовжуємо створювати комфортні умови в закладах освіти, не тільки для навчання юних криворіжців, а й для їх естетичного та фізичного розвитку. Це - інвестиція в майбутнє дітей. Тому, необхідно ретельно та комплексно підходити до капітальних та поточних ремонтів. Також у цьому році заплановано провести капітальні ремонти у 9 навчальних закладах, у 4 школах відремонтують покрівлю. Крім того проведуть ремонти 13 харчоблоків, систем опалення та внутрішніх приміщень», - зазначив мер.

  Зараз здійснено демонтаж старої системи вентиляції. Стіни та віконні укоси будівельники облицювали вологостійким гіпсокартоном у два шари та підготували поверхню для нанесення фарби. Також встановили пластикові підвіконні дошки. Ремонтні роботи вже виконані майже на 90%.

  «Ми вдячні міському голові та місту за підтримку. Зараз у закладі навчається 460 учнів. Наша гімназія, згідно освітньої реформи, згодом стане ліцеєм і ми розуміємо, що повинні оновлювати та покращувати естетичні умови для розвитку та додаткової освіти. Крім того, повинні активізувати роботу секцій, гуртків науково-просвітницького, профорієнтаційного спрямування»,- сказала Євгенія Хабло, директор Центрально-Міської гімназії.

  Крім того у Центрально-Міському районі тривають поточні ремонти в освітніх закладах: ремонтується підлога в школі №5, на завершальному етапі ремонт та облаштування обладнання у харчоблоці школи №60 та у 304 садочку реалізується проєкт-переможець конкурсу «Громадський бюджет» з утеплення фасаду будівлі.

  Теги
  • #ремонт
  • #школа