Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «Громадський бюджет довів – немає нічого неможливого для тих, хто прагне реальних змін у рідному місті. За останні роки місто допомогло реалізувати вже 300 ідей криворіжців, кількість жителів, що беруть участь у голосуванні збільшилася в чотири рази»

  1 Листопада 2021, 15:14 Поділитися ОФІЦІЙНО

  Тільки за тиждень голосування за проєкти «ГБ-2022» вже 72 тисячі мешканців міста віддали свої голоси за вподобані ними ідеї. Проголосувати стало ще зручніше та простіше з «Карткою криворіжця». Паралельно з цим продовжується реалізація вже розпочатих проєктів «Громадського бюджету-21», через обмеження заходів у період пандемії.

  О

  У Довгинцівському районі завдяки ініціативі мешканців з’явилися нові оригінальні арт-об’єкти, відкриті сучасні ігрові майданчики та цілі дитячі містечка. Один із таких розташований у парку Ювілейний – спортивно-ігровий комплекс «SPORTMIKS», у якому ніколи не буває порожньо – тренуються, відпочивають та займаються спортом юні мешканці району. 
  Із хлопцями та дівчатами поспілкувався голова Громадської ради міста Олександр Вілкул. «Громадський бюджет – один із найцікавіших міських проєктів. В 2015 році ми з Євгеном Удодом зустрічалися з мером Варшави й дивилися, які цікаві проєкти вони реалізують. Нам дуже сподобалася ідея Громадського бюджету й вже з 2016 року такий конкурс є й в Кривому Розі. Завдяки йому було реалізовано понад 300 ідей криворіжців. Це різні проєкти – від фестивалів до спортивних залів у школах й ось таких спортивних та ігрових майданчиків, як у парку Ювілейному. Я дуже люблю цей парк, адже 5 років прожив поруч й мені приємно, що він стає одним із улюблених місць відпочинку криворіжців», - зазначив О.Вілкул.
  Саме завдяки ініціативним мешканцям та конкурсу «Громадський бюджет» у Довгинцівському районі в парку Ювілейний буде модернізовано спортивний майданчик – його перетворено на зону активного відпочинку та розваг «SPORTLАND». Проєкт не добрав лише 96 голосів, однак, враховуючи його соціальну значимість, містом було прийнято рішення реалізувати ідею мешканців Довгинцівського району.
  «З кожним днем наш парк Ювілейний стає все кращим. Сьогодні ми бачимо, що вже виконаний проєкт з монтажу дитячого майданчику з незвичайними дитячими фігурами на м’якому покритті. Також проводяться роботи з монтажу нового спортивного мультифункціонального майданчику на якому мініфутбол, баскетбол, волейбол, а також майданчик для воркауту. Сподіваємося, що до кінця листопада майданчик буде готовий і радуватиме спортсменів нашого району та міста. Адже парк – один із найбільших у Кривому Розі і сюди приїздить багато людей. Будемо раді всіх бачити!», - сказав голова Довгинцівського району Ігор Ратінов.
  Нагадаємо, що до 7 листопада триває голосування за проєкти «ГБ-2022». Криворіжці обирають переможців із 109 проектів. Цьогорічний фонд конкурсу складає близько 30 млн грн, а реалізація проєктів переможців розпочнеться наступного року.
  Одночасно можна проголосувати за 11 проєктів (по одному в кожній категорії). За обрані проєкти повнолітнім мешканцям міста Кривого Рогу можна проголосувати:
  - на сайті (за допомогою ідентифікації через bankID, багатофункціональної картки криворіжця або електронного цифрового підпису);
  - у терміналах самообслуговування ПриватБанку (обрати на екрані в меню зліва Голосувати за проєкти – обрати Кривий Ріг – у пошуковій строчці набрати номер обраного проєкту – натиснути кнопку «голосувати»).
  На сайті за посиланням розміщені детальні відеоінструкції про способи голосування.
  Із запитанням щодо порядку проведення голосування мешканці можуть звертатися до сектору проведення конкурсів «Громадський бюджет» за телефоном: (0564) 93-04-24.

  Теги
  • #майданчик
  • #громадський бюджет