Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «Криворіжці довіряють «Громадському бюджету» – на участь у конкурсі на 2022 р. подано рекордну кількість проєктів. Ми обов’язково допоможемо реалізувати проєкти, які оберуть криворіжці»

  13 Вересня 2021, 10:31 Поділитися ЦИТАТА

  В. о. міського голови Юрій Вілкул провів перше засідання ради з проведення конкурсу «Громадський бюджет 2022». Для участі в конкурсі криворіжцями подано 164 проєкта на загальну суму майже 100 млн грн. Мета проєкту – допомога міської влади криворіжцям разом реалізовувати корисні та цікаві для Кривого Рогу проєкти. Велику увагу було приділено об’єднаній програмі К. Павлова та Ю. Вілкула, яка продовжує реалізовуватися. Вже реалізовано понад 300 ініціатив городян.

  Ю

  «Це – рекордна кількість проєктів за усі роки існування конкурсу «Громадський бюджет», яка говорить про довіру криворіжців до самого конкурсу. З кожним роком зацікавленість криворіжців до конкурсу зростає. Із 164 проєктів 7 не відповідають умовам Положення та були остаточно відхилені від подальшої участі у конкурсі. Хочу зазначити, що відтепер усі погодження будуть надаватися потенційними головними розпорядниками, що присутні на сьогоднішньому засіданні. Розумію, що для вас це буде додатковим навантаженням в роботі, але ми працюємо для громади та повинні зробити усе необхідне та від нас залежне, щоб полегшити нашим криворіжцям умови участі у конкурсі», – зазначив в. о. міського голови Юрій Вілкул.

  26 липня у Кривому Розі стартував сьомий конкурс проєктів «Громадський бюджет-2022», завдяки якому криворіжці вкотре зможуть отримати підтримку міста для реалізації своїх ініціатив. Для вдалої участі у муніципальному конкурсі були організовані 4 тренінги із залученням експертів. Майже 100 учасників тренінгів отримали не тільки теоретичні знання, а й практичні навички правильної підготовки проєктів.

  5 вересня завершилася подача конкурсних пропозицій на участь у цьогорічному конкурсі. Для спрощення участі мешканців у конкурсі, цього року проєкти подавалися тільки в електронному вигляді – без черг та паперових варіантів.

  За даними електронної системи розподілу проєктів за обсягом фінасування кошти фонду конкурсу «Громадський бюджет-2022» розподілено по групах:

  «Освітні проєкти»: заклади загальної середньої освіти: великі – 14 проєктів на загальну суму 17,43 млн грн (фонд конкурсу – 4,2 млн грн), малі – 16 проєктів на загальну суму 7,33 млн грн (фонд конкурсу – 2,55 млн грн); Заклади дошкільної та позашкільної освіти: великі – 13 на загальну суму 16,28 (фонд конкурсу – 2,79 млн грн), малі – 15 на загальну суму 6,33 млн грн (фонд конкурсу – 1,71 млн грн);

  «Благоустрій мікрорайонів»: великі – 17 на загальну суму 21,22 млн грн (фонд конкурсу – 5,58 млн грн), малі – 19 на загальну суму 8,41 млн грн (фонд конкурсу – 2,4 млн грн);

  «Молодіжні проєкти»: 12 загальною вартістю 5,15 млн грн (фонд конкурсу –2,25 млн грн);

  «Культурно-розважальні інновації»: 7 загальною вартістю 3,13 млн грн (фонд конкурсу – 1,5 млн грн);

  «Безпека криворіжців»: 15 загальною вартістю 4,29 млн грн (фонд конкурсу – 3,0 млн грн);

  «Спорт»: 14 загальною вартістю 3,59 млн грн (фонд конкурсу – 2,52 млн грн);

  «Соціальні проєкти»: 22 на загальну суму 6,24 млн грн (фонд конкурсу – 1,5 млн грн).

  Проголосувати за проєкти криворіжці зможуть за посиланням.

  Теги
  • #громадський бюджет