Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  «Громадський бюджет-2022» у Кривому Розі – для вдалої участі у муніципальному конкурсі місто організувало для активних городян тренінги із залученням експертів

  2 Серпня 2021, 13:55 Поділитися

  За підтримки мера Костянтина Павлова 26 липня стартував конкурс проєктів «Громадський бюджет-2022», завдяки якому громадськість міста зможе отримати підтримку міської влади для реалізації своїх ініціатив для покращення змін нашого міста на краще. Міська влада не лише організовує й завжди підтримує ініціативи мешканців, а й проводить навчання для потенційних авторів.

  «Громадський бюджет-2022» у Кривому Розі – для вдалої участі у муніципальному конкурсі місто організувало для активних городян тренінги із залученням експертів

  Тренінги з розробки та подання проєктів на участь у конкурсі тривали два дні. Відвідати їх мали змогу всі охочі попередньо зареєструвавшись за відповідним посиланням на сайті виконкому Криворізької міської ради.

  Від імені міського голови учасників тренінгів привітав заступник міського голови Сергій Мілютін: «Кривий Ріг має активну, ініціативну та небайдужу до майбутнього рідного міста громаду. Нас з вами об'єднує те, що у нас є спільне завдання розвивати наше улюблене місто. «Громадський бюджет-2022», стає «ширшим», тому ще більше категорій громадських активістів може взяти участь у конкурсі. Сьогодні, завдяки цьому тренінгу є можливість забезпечити інформаційну підтримку конкурсантів, залучити ще більше криворіжців до участі в голосуванні. Хочу побажати вам всім успіхів, в нашій спільній справі». 

  З кожним роком до «Громадського бюджету» залучається все більше городян. Якщо у 2016 році надійшло 82 конкурсні заявки, то вже у 2020-му їх було 132. Зросла й активність криворіжців в процесі самого голосування. Учасники більш професійно підходять до створення нових проєктів, а місто йде їм на зустріч і переглядає умови конкурсу, з урахуванням побажань громадськості. Під час тренінгу учасникам більш детально пояснювали правила подачі, оформлення заявок та конкурсних проєктів.

  Участь у тренінгах взяли 50 ініціативних, небайдужих до майбутнього рідного міста криворіжців. «Це так добре, що місто надало нам таку можливість – розповісти про наші ідеї й проєкти. Я перший раз беру участь у такому конкурсі й дуже вражена рівнем підготовки тренінгу та сподіваюся отримати перемогу. Наш проєкт – це створення розвивального центру для підлітків, який би допомагав їм визначиться з вибором майбутньої професії» – сказала Рудник Анжела, майбутня учасниця конкурсу «Громадський бюджет-2022».

  Спікер тренінгу, Руслан Краплич, допомагаючи учасникам, акцентував увагу на правильності підготовки проєктів, формулюванні мети проєкту, специфіці складання проєкту, для того щоб проєкти були переможними. Він зазначив: «У Кривому Розі дуже прогресуюча програма «Громадського бюджету». За ініціативи міської влади вже понад 6 років у місті відбуваються тренінги з підготовки учасників, з кожним роком якість проєктів зростає, і це дуже важливо. Пріоритет на сьогоднішніх тренінгах буде визначено на проєкти спрямовані на здоровий спосіб життя, на оздоровлення суспільства – це те, що потрібно нашому суспільству сьогодні», – поділилися враженнями від тренінгів перші учасники. 

  Ще два тренінги пройдуть 13-14 серпня 2021 року. Посилання на реєстрацію буде додатково опубліковано на офіційному сайті виконкому Криворізької міської ради.

  Теги
  • #громадський бюджет