Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  За підтримки Фонду Олександра Вілкула «Українська перспектива» 110 дітей із багатодітних сімей та дітей з інвалідністю побували на екскурсії в Умані

  27 Вересня 2021, 15:33 Поділитися

  Пізнавальну екскурсію організували для дітей-вихованців громадської організації «Берегиня душі».

  За підтримки Фонду Олександра Вілкула «Українська перспектива» 110 дітей із багатодітних сімей та дітей з інвалідністю побували на екскурсії в Умані

  Яна Шермук, керівниця організації «Берегиня душі», сказала: «Дітки з багатодітних сімей та діти з інвалідністю відвідали Софіївський парк в Умані. Хлопці поплавали на човні в ставку, прогулялися по парку, побували в Печері бажань, набралися краси з молодильного джерела. Сердечне спасибі «Української перспективі» за цей день, за емоції і посмішки наших дітей, за феєрію почуттів і фарб!».

  Керівниця «Берегині душі» також розповіла, що багато радісних емоцій дітей парк «Фентезі». «Алея фонтанів, водоспад " Дракон", китайська альтанка, дитячий майданчик, ставок із золотими рибками, студія караоке, зелені галявини, на яких дітвора перекидалася через голову, веселилася від душі. Потім ми відвідали «Динопарк»... Феєричним завершенням екскурсії стало лазерне шоу фонтанів. Видовище не залишило байдужим ні дітей, ні дорослих».

  Фонд Вілкула «Українська перспектива» системно надає допомогу організаціям, які займаються підтримкою і розвитком криворізьких дітей з особливими потребами. Так, до Дня знань 150 криворізьких школярів-вихованців громадської організації «Берегиня душі», отримали сертифікати для підготовки до школи від волонтерів Фонду. Також завдяки підтримці «Української перспективи» в парку Мершавцева організували яскраве святкування 25-річчя громадської організації «Веселка».

   

  Теги
  • #екскурсія
  • #діти