Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  «Крок до мрії»: за підтримки мера міста Костянтина Павлова у Кривому Розі пройшов перший міський благодійний бал для особливих діток

  22 Червня 2021, 10:34 Поділитися

  Вишукані костюми, «червона доріжка», вальс із професійними хореографами та великий, смачний торт від мера міста - ці, та ще багато яскравих цікавинок і приємних моментів чекали на юних учасників балу у палаці культури «Мистецький». Хлопчики та дівчатка з особливими потребами мали змогу довести, що в житті немає жодних перешкод у реалізації своїх здібностей і талантів. А ті мрії, які вони загадали, здійснилися – від каркасного басейну до палиць для скандинавської ходьби.

  «Крок до мрії»: за підтримки мера міста Костянтина Павлова у Кривому Розі пройшов перший міський благодійний бал для особливих діток

  Відкрив святковий вечір міський голова Костянтин Павлов. «Цей прекрасний бал, в якому ви, діти – справжні зірки й у вашому житті це яскрава пригода. Вас очікує багато сюрпризів, подарунків та приємних моментів. Я щиро бажаю, щоб у вас все вийшло і щоб ви запам'ятали цей день. Ідея проведення такого балу у нас виникла давно, але карантинні обмеження внесли певні корективи. І тільки з’явилася можливість ми організували цей прекрасний захід. Упевнений, бал «Крок до мрії» матиме продовження і стане традиційним у Кривому Розі!», - сказав мер. 

  Створити святкову атмосферу заходу допомогли криворізькі артисти, представники молодіжного виконкому, доброчинні фонди та меценати. Бал проходив під девізом «Здійснення мрії особливих дітей», і дорослі зробили все, щоб малеча відчула себе як у казці, де всі бажання втілюються у життя. Як і на кожному світському рауті тут були 25-метрова червона доріжка, чарівна музика у виконанні духового оркестру, а також яскраві аніматори, «фотосушка» щасливих хвилин та багато подарунків. Яскравим акордом в завершенні балу стало фаєршоу та запуск 200 небесних ліхтарів у повітря.

  Мер міста подякував усім, хто взяв участь в організації балу та здійсненні бажань маленьких криворіжців: «Слова подяки хочу висловити всім тим, хто кожного дня дарує щастя, любов, підтримку та допомагає нашим особливим діткам адаптуватися в суспільстві!»

  «Ми хочемо допомагати дітям з різними вадами реалізувати себе у соціумі. А участь у балі надає можливість учасникам представити свої здібності, і зрештою, жити повноцінним життям. Незважаючи на проблеми зі здоров’ям, протягом декількох тижнів діти вивчали рухи з класичного вальсу – під керівництвом кращих хореографів нашого міста, для того, щоб подарувати нам кращі свої виступи. Ми щиро вдячні керівництву міста, особисто меру Костянтину Юрійовичу за системну підтримку та реальну турботу про особливих діток», – зазначила керівниця громадської організації «Берегиня душі» Яна Шермук.

  «Це – велике щастя бачити усмішку та радісне обличчя нашого сина! Він так ретельно та відповідально готувався до свого першого балу. Для нашої родини це – визначна подія, ми вкотре переконуємося, що бажання, справді, здійснюються і в житті немає нічого неможливого. Вдячна рідному місту за казку для мого сина!», – поділилася враженнями Марія Лагуткова.
  Кривий Ріг – єдине місто в Україні, що надає матеріальну підтримку всім без винятку родинам, які виховують дітей з інвалідністю. У рамках міської Програми соціального захисту мешканців на підтримку всіх діток з обмеженими можливостями у міському бюджеті на цей рік передбачено майже 35 млн грн, одноразову допомогу від міста отримує кожна дитина у розмірі 10 тис. грн, щоб маленькі криворіжці мали все необхідне для свого розвитку.

   

  Теги
  • #концерт
  • #діти