Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ми вдячні, що 25-річний ювілей «Веселки» став торжеством, яскравим шоу, яке подарувало дітям захоплюючі сюрпризи, - Тетяна Брусник

  15 Серпня 2021, 10:13 Поділитися

  За підтримки мера Костянтина Павлова і Фонду Олександра Вілкула «Українська перспектива» своє 25-річчя яскравим творчим святом відзначила громадська організація «Веселка», яка займається підтримкою та розвитком криворізьких дітей з особливими потребами.

  Ми вдячні, що 25-річний ювілей «Веселки» став торжеством, яскравим шоу, яке подарувало дітям захоплюючі сюрпризи, - Тетяна Брусник

  «Веселку» на чолі з її невтомною засновницею і беззмінною керівницею, депутаткою міськради минулого скликання Тетяною Брусник знають і цінують в нашому місті. У день свого «срібного» ювілею ця організація отримала безліч теплих привітань - від керівництва міста та інших добрих, надійних друзів.

  Свято до 25-річчя провели в парку Мершавцева за підтримки Фонду Вілкула «Українська перспектива». Чотирнадцять активістів «Веселки» отримали подяки голови Фонду Олександра Вілкула за тепло, турботу і підтримку, які вони щедро дарують особливим дітям.

  Керівник «Веселки» Тетяна Брусник сказала: «25 років тому ми стали першою подібною громадською організацією в місті. Весь цей час ми вірні своїй меті: спілкуватися з дітьми та їхніми родинами, допомагати їм вести активне життя, знаходити вирішення їхніх проблем. А головне - вчити всіх любити цих дітей, яких ми називаємо особливими. Вони, як і всі інші, - просто наші діти, і в наших силах дарувати їм щастя і добро».

  Вітаючи «Веселку» з ювілеєм, радник міського голови Сергій Маляренко передав найтепліші поздоровлення від мера Костянтина Павлова - давнього друга цієї громадської організації, ініціатора відомого криворізького фестивалю «Країна дитинства», на якому діти з «Веселки» завжди блищать своїми талантами.

  Тетяна Брусник зазначила: «У зв'язку з карантинними обмеженнями наш улюблений фестиваль переносили. А діти його дуже чекали, готувалися. І ми дуже раді, що до ювілею нам допомогли в проведенні цього великого свята. Ми щасливі, що наші діти і вже подорослішали представники «Веселки», їх друзі сповнені найбільш радісних емоцій! Вони вражають своїми унікальними здібностями, виступають на сцені свята з такими унікальними номерами, що втриматися від захвату, а іноді - і від світлих сліз, просто не можна...»

  Дружні овації супроводжували номери Саші Олійник - різнобічно талановитої дівчини, яка не здається хворобі, активно займається прикладною творчістю, танцює, пише і декламує вірші.

  Учасник свята, криворіжець Михайло Веселовський, життя якого пов'язане з «Веселкою» вже 9 років, сказав: «Сьогодні у нашої «Веселки» справжнє свято! Я від душі вітаю всіх моїх друзів. Спасибі за всі пам'ятні моменти - наші чудові поїздки в цікаві місця, наше спілкування. Ми підростали з «Веселкою», вчилися долати труднощі. Зараз я студент, майбутній юрист, коли отримаю спеціальність, теж буду допомагати людям».

  Тетяна Брусник резюмувала: «Спасибі всім, хто допомагає нашим особливим дітям, підтримує нашу організацію. Спасибі рідному місту: у нас унікальні «програми доброти» - максимально можливу, різнопланову соціальну допомогу надають людям з особливими потребами. Наші найщиріші дружні почуття - всім громадським організаціям, що працюють для криворіжців з інвалідністю, насамперед - дітей. Ми вдячні, що 25-річний ювілей «Веселки» став торжеством, яскравим шоу, яке подарувало дітям захоплюючі сюрпризи. І - «далі буде!».

  «Криворізьке міське громадське товариство по захисту прав дітей-інвалідів з дитинства« Веселка» - це потужна громадська організація. За чверть століття роботи її активісти об'єднали понад п'ять тисяч криворізьких дітей з інвалідністю, їх сім'ї.

  Громадська організація «Веселка», всі зі своїми вихованцями та їх близькими - одна велика сім'я, де завжди підтримають, подарують багато дружнього спілкування, підтримають у розвитку і творчості, допоможуть у вирішенні будь-яких питань.

  Теги
  • #свято
  • #діти