Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  К. Мурашко: «Місто в черговий раз підтримує медичні заклади. Для створення у дитячих лікарнях зручних умов для маленьких криворіжців за дорученням мера закупили нові матраци та постільну білизну»

  16 Липня 2021, 11:14 Поділитися

  За дорученням міського голови Костянтина Павлова місто придбало 2 750 одиниць постільної білизни для дитячих лікарень міста.

  К

  «Місто продовжує допомагати та підтримувати медичні заклади. На цей раз - дитячі лікарні. Криворізька малеча, яка отримує медичну допомогу у стаціонарах, повинна почувати себе комфортно. Тому, було прийнято рішення додатково направити кошти на оновлення постільної білизни та матраців», - зазначив начальник міського відділу охорони здоров’я Костянтин Мурашко..

  Варто підкреслити, що питання, щодо придбання постільної білизни та оновлення матеріально-технічної бази лікарень повинні вирішувати головні лікарі цих закладів. Але,   розуміючи реальну ситуацію, коли  медзакладам, які  з 1 квітня 2020 року фінансуються виключно Національною службою здоров’я України,  вчасно не виплачуються кошти, місто не залишає лікарні без підтримки і  виділяє фінансовий ресурс для надання медичної допомоги та створення належних умов перебування пацієнтів у стаціонарах.

  Ще на початку року міським головою Костянтином Павловим поставлено завдання перед управлінням охорони здоров’я зібрати інформацію щодо потреб у постільній білизні в дитячих лікарнях.  Після вирішення процедурних питань вже закуплено 2 315 одиниць білизни. По 420 шт отримають дитячі лікарні №№1 та 2,  900 –  лікарня №4  та 575 шт отримає міська клінічна лікарня №8.

  «Також, місто не зупиняє роботу із забезпечення лікувальних  закладів усім необхідним для боротьби з Covid-19. Разом з тим, не залишаємо  поза увагою  важливі  медичні побутові питання, від яких залежить комфорт та у підсумку -  хороше самопочуття та зручність наших маленьких пацієнтів», - резюмував начальник управління охорони здоров’я Костянтин Мурашко.

  Теги
  • #лікарня
  • #діти