Дорослі та юні тхеквондисти з ДЮСШ №2 привезли до Кривого Рогу нагороди, здобуті у Хмельницькому

20 Лютого 2024, 20:00 Поділитися СПОРТ

Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи №2 вибороли низку нагород на змаганнях з тхеквондо ВТФ. Вони проходили 16-18 лютого у Хмельницькому. Перевірити свої можливості змогли як дорослі, так і діти. Про це у фейсбуці повідомила спортивна школа.

Зокрема, на Кубку України з тхеквондо ВТФ серед дорослих посісти призові місця вдалося Діані Литвиненко-Чумаченко у ваговій категорії 62кг та Романові Углицькому у ваговій категорії 54кг. Вони вибороли бронзові медалі.

У це же час на Всеукраїнському відкритому турнірі «Кубок Гетьмана» з тхеквондо ВТФ за перемогу змагалися молодші вихованці школи.

У ваговій категорії 32кг чемпіонкою стала Ванесса Черната. У ростовій категорії 160см бронзу виборов Кирило Абрамяк.

Нагадаємо, що вихованці ДЮСШ №10 здобули 30 нагород на змаганнях з плавання у Кривому Розі та Кам'янському.