Історична перемога: криворіжець Владислав Бухов став чемпіоном світу з плавання на дистанції 50 метрів

19 Лютого 2024, 19:00 Поділитися СПОРТ

21-річний криворіжець Владислав Бухов завоював золото на чемпіонаті світу з плавання. Тріумфальним для юнака став заплив на 50 метрів вільним стилем. Своєю перемогою він приніс збірній України першу медаль на цих змаганнях. Про успіхи вихованця повідомили на сторінці ДЮСШ №1.

На Чемпіонаті світу з плавання, що проходив у катарській Досі у складі збірної України представляв Владислав Бухов. Фінальний заплив на 50 метрів вільним стилем він подолав за 21,44 секунди. Своїм результатом юнак на 0,01 секунди випередив австралійця Камерона Макевоя та став чемпіоном. Третє місце посів британець Бенджамін Прауд.

Перемога криворіжця стала історичною, адже жоден український плавець раніше не був  чемпіоном світу на дистанції 50 м вільним стилем.

Нагадаємо, що юна криворіжанка привезла 2 медалі з міжнародного турніру з бальних танців.