Вихованці ДЮСШ №10 здобули 30 нагород на змаганнях з плавання у Кривому Розі та  Кам'яському

19 Лютого 2024, 16:00 Поділитися СПОРТ

Плавці ДЮСШ №10 не перестають дивувати успіхами на змаганнях. Вихованці закладу відзначилися на чемпіонаті Кривого Рогу та Відкритому чемпіонаті м. Кам'яське. спортсмени додали до скарбнички три десятки нагород, а деякі виконали спортивні розряди. Про це поінформувала спортивна школа на сторінці у фейсбуці.

Вихованцям ДЮСШ №10 вдалося підкорити Відкритий чемпіонат у Кам'яському та привезти до рідного міста понад два десятки нагород.

Чемпіонами на різних дистанціях стали: Данило Шишов, Артем Качан, Єгор Нікітенков, Глеб Тисліцький, Данило Угрюмов, Аріна Козлова, Поліна Сітанська.

Срібні відзнаки вибороли: Данііл Шишов, Мірослава Алєксєєва, Артем Качан, Єгор Коваленко, Назар Гардаш, Єгор Нікітенков, Поліна Сітанська, Ліза Кірдяєва.

Бронзу вибороли: Артем Качан, Назар Гардаш, Глеб Тислицький, Єгор Коваленко, Аріна Козлова.

До того ж, Глеб Тислицький виконав норматив ІІІ розряду,  Мірослава Алєксєєва – другого розряду, Микола Білковський – першого

На чемпіонаті Кривого Рогу Анатолій Пріцкау та Аріна Лісняк посіли 3 місце, а Максим Пономаренко виконав норматив КМС.

Вітаємо плавців та їх тренерів з успішними стартами і бажаємо ще більших успіхів у сезоні.

Нагадаємо, що криворіжець став чемпіоном міжнародного турніру з боксу «Open Dracula 2024».