Понад 50 нагород спільно здобули вихованці криворізької ДЮСШ №2 на змаганнях з плавання та вільної боротьби

13 Лютого 2024, 18:00 Поділитися СПОРТ

ДЮСШ №2 повідомило про успіхи вихованців на Зимовому чемпіонаті області з плавання та чемпіонаті міста з вільної боротьби та привітало з чудовими результатами. Спортсмени на цих змаганнях здобули понад 50 відзнак.

Зокрема, на Зимовому чемпіонаті області з плавання серед юніорів та юнаків у категорії «Юнаки» Олександр Поляков виборов три медалі різного ґатунку, Аріна Шинкаренко здобула бронзу

У категорії «Юніори» Олександр Поляков виборов срібло, Олександр Мальцев – бронзу, Данило Пирогов – золото і дві срібні відзнаки.

10 лютого на чемпіонаті міста з вільної боротьби серед юнаків та дівчат борці ДЮСШ №2 продемонстрували чудові результати. Їм вдалося вибороти 16 золотих, 12 – срібних та 19 бронзових нагород.

Вітаємо чемпіонів та призерів, а також їх наставників Оксану Петриченко, Олександра Лугового, Віту Трушковську та Марину Дніпровську!

Нагадаємо, що учні Криворізької гімназії №51 відзначилися на змаганнях з єдиноборств Asgard Jiu-Jitsu Cup-4.